Doğa'yla Birlikte...
GİRESUN KAMPÜSÜ

OKULUMUZ

Eğitimin Türkiye'deki lideri Doğa Koleji 2019-2020 eğitim döneminde Giresunlu öğrencileriyle buluşuyor. Anaokulundan liseye tüm kademelerde eğitim verecek olan kampüs, Giresun'da ezberci sistemden uzak bir akademik eğitimin temellerini atıyor. Bilgiyi her an ve her koşulda kavrayıp analiz edebilecek, geleceğin yetkin bireylerinin önü açılıyor. Dünya standartlarındaki akademik kadrosu, modern kampüs binası ve ayrıcalıklı eğitimiyle öğrencileri hayata en iyi şekilde hazırlayacak.

Giresun Kampüsü 12.500 metrekare kapalı alanı içerisinde, başta ekoloji sınıfı olmak üzere, robotik kodlama, 3D kinetik, akıl oyunları, dil atölyesi, sanat sokağı, drama, satranç, resim ve müzik sınıflarının yanında tribünlü kapalı spor salonu, kapalı buz pisti, açık ve kapalı olmak üzere 2 yüzme havuzu, kütüphane, lego atölyesi, laboratuvarlar, kafeteryalar, 320 öğrenci kapasiteli yemekhane, 320 kişi ile Giresun'un en büyük konferans salonu, 250 metrekarelik fuaye ve kafeterya alanı, anaokulu ve ilkokul öğrencileri için açık ve kapalı oyun alanı, lise öğrencileri için de yürüyüş alanları ve dinlenme çardakları, Doğa Store, idari ofisler, çok amaçlı atölyeler barındıracak. Ayrıca güvenlik kamerası sistemi ile 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti verilecek.

Kampüste okul öncesi, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise programları yer alacak. Okulumuzda 40 sınıf dersliği 13 de konsept derslik bulunmaktadır. Giresun Kampüsü bahçesinde planlanmış, basketbol ve voleybol sahası, mini futbol sahası ve tenis kortunun yanında, hayvan barınağı, havuzbaşı kafeterya ve sosyal tesis, dinlenme alanları öğrencilerin nefes almasına imkan tanıyacak. Okulumuzun terasında sadece 12. sınıflara ait özel teras kafe, öğretmen dinlenme alanları, dans-bale salonu, ortaokullar için mini futbol sahası ve kafeterya bulunacak. Doğa Koleji Giresun Kampüsü fiber interneti, interaktif eğitim felsefesi, android alt yapısı ve akıllı tahtaları ile donatılmış derslikleriyle öğrencilerine ideal bir eğitim-öğretim ortamı sunacak.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL