8. d’MUN KONFERANSI'NI GERÇEKLEŞTİRDİK!
  • KAMPÜS FİLTRELE




  • KAMPÜS ADINA
    GÖRE ARA

    Kampüs adını arama kutusuna yazarak
    kampüs ara butonuna tıklayınız.



  • BİZ SİZİ ARAYALIM




    Doğa Velisiyim
8. d’MUN KONFERANSI GERÇEKLEŞTİRİLDİ!

25.11.2014 | Doğa Koleji

8. d’MUN KONFERANSI'NI GERÇEKLEŞTİRDİK!

21-23 KASIM 2014 tarihinde 350 katılımcı ile Kapadokya’da gerçekleştirdiğimiz 8. d’MUN Konferansı'nı başarıyla tamamladık.

Katılan tüm İngilizce öğretmenlerimize ve öğrencilerimize, organizasyon takımımız ve komite başkanlarımıza, Kayseri Doğa Okulu kampüsünün değerli yönetici, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

 

İlgili videoları izlemek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz...

 

video1   video2

 

Komitelerin sonunda “Best Delegate”, “Outstanding Delegate” ve “Best Position Paper” ödüllerinin verildiği öğrencilerimiz:

 

ECOSOC -  Economic & Social Council

CHAIR: Kathie Van Bronckhorst

DEPUTY CHAIR: Janberk Nak – Bostancı Doğa Koleji

 

BEST DELEGATE

Can Demirel – Acarkent Doğa Koleji

 

OUTSTANDING DELEGATES

Alp Hürdağ – Acarkent Doğa Koleji

Berna Durak – Adana Doğa Koleji

 

BEST POSITION PAPER

Burçak Salman – Adana Doğa Koleji

 

 

 

UNHCR - United Nations High Commissioner for Refugees

CHAIR: Aleksandra Semeriak

DEPUTY CHAIR: Ehsan Lale – Avcılar Doğa Koleji

 

BEST DELEGATE

Doğa Güler – Ankara İncek Doğa Koleji

 

OUTSTANDING DELEGATES

Ece İcan – Çekmeköy Doğa Koleji

Doğukan Uzunel - Ankara İncek Doğa Koleji

Gül Alpkan – Acıbadem Doğa Koleji

 

BEST POSITION PAPER

Edanur Zeynep Ecin – Hadımköy Doğa Koleji

 

 

 

DISEC - GA1: Disarmament & International Security

CHAIR: Edwin O’Connel

DEPUTY CHAIR: Ömer Kubalas – Avcılar Doğa Koleji

 

BEST DELEGATE

Gökay Koşar – Aydın Doğa Koleji

 

OUTSTANDING DELEGATES

Simay Çoban – Bayrampaşa Doğa Koleji

Onat Güzel – Bahçeşehir Doğa Koleji

Bige Şahinler – Avcılar Doğa Koleji

 

BEST POSITION PAPER

Ayşe Selin Kandemir – Çekmeköy Doğa Koleji

 

 

 

UNHRC - United Nations Human Rights Committee

CHAIR: Eliska Jelinkova

DEPUTY CHAIR: Almina Yılmaz – Bahçeşehir Doğa Koleji

 

BEST DELEGATE

Asil Yaşar Durukan – Ankara İncek Doğa Koleji

 

OUTSTANDING DELEGATES

Ahmet Deniz Şahin – Ankara İncek Doğa Koleji

Çağlar Yılmaz – Tuzla Doğa Koleji

Tolga Devrim Soyselçuk – Hadımköy Doğa Koleji

 

BEST POSITION PAPER

Onat Beşli – Şişli Doğa Koleji

 

 

 

SOCHUM - GA 3: The Social, Humanitarian, & Cultural Committee

CHAIR: Zeeshan Panjwani

DEPUTY CHAIR: Gökhan Tunga Şahinler – Avcılar Doğa Koleji

 

BEST DELEGATE

Kutay Yarımbaş – Ataşehir 2 Doğa Koleji

 

OUTSTANDING DELEGATES

Mısra Sezen – Bahçeşehir Doğa Koleji

Emre Buğday – Kurtköy Doğa Koleji

Zeynep Aslı Olam – Bahçeşehir Doğa Koleji

 

BEST POSITION PAPER

Serhat Şen – Yakacık Doğa Koleji

 

 

 

FAO - Food & Agricultural Organization of the United Nations

CHAIR: Vardah Muhammad

DEPUTY CHAIR: Almira Yılmaz - Bahçeşehir Doğa Koleji

 

BEST DELEGATE

Kerem Keskin – Çamlıca Doğa Koleji

 

OUTSTANDING DELEGATE

Heja Aba – Adana Doğa Koleji

Mehmet Rıdvan Tanrıöver – Adana Doğa Koleji

 

BEST POSITION PAPER

Zeynep Küçükkemah – Kayseri Doğa Koleji

 

 

WHO - World Health Organization

CHAIR: Efi Koliou

DEPUTY CHAIR: Cenk Aksöz – Bahçeşehir Doğa Koleji

 

BEST DELEGATE

Deniz Gülbaharlı – Cevizlibağ Doğa Koleji

 

OUTSTANDING DELEGATES

Mehmet Sarp Hoşkan – Avcılar Doğa Koleji

 

BEST POSITION PAPER

Deniz Gülbaharlı – Cevizlibağ Doğa Koleji

 

 

 

UNSC - United Nations Security Council

CHAIR: Jawwad Jamal

DEPUTY CHAIR: Tuana Sarıaydın – Acarkent Doğa Koleji

 

BEST DELEGATE

Muhammet Tarik Göktaş – Ankara İncek Doğa Koleji

 

OUTSTANDING DELEGATE

Arslan Massod – Şişli Doğa Koleji

 

BEST POSITION PAPER

Efe Koçak – Ankara İncek Doğa Koleji