Lise
Türkiye'nin yarınları...

t-MBA LİDERLİK AKADEMİSİ

t-MBA eğitim modelinin en önemli kazanımlarından biri “Liderlik Akademisi”dir. Demokratik bir seçimle oluşturulan liderlik akademisinde görev alan öğrenciler, yürütülen her projenin tanıtım, organizasyon, lojistik ve finans çalışmalarını organize ediyor. Liderlik Akademisi öğrencileri gerçekleştirdikleri üst düzey organizasyonlar ve yürüttükleri sosyal sorumluluk projeleriyle duyarlı ve vicdanlı bireyler olarak yetişir. t-MBA Liderlik Akademisi’nde kendini iyi ifade eden, topluma pozitif katkı sunan, özgüvenli, sosyal ve yenilikçi liderler yetişir. Öğrencilerimiz liderlik akademisinde aldıkları eğitim ve gerçekleştirdikleri projeler ile iş dünyasına ilk adımı lise çağında atarlar. 

t-MBA Liderlik Akademisi Eğitim Kampı 

Demokratik bir seçim süreci ile göreve gelen liderlik akademisi öğrencileri Antalya’da gerçekleşen “t-MBA Liderlik Akademisi Eğitim Kampı”nda bir araya gelerek alanında uzman akademisyen ve eğitmenlerden liderlik, girişimcilik, yönetim ve organizasyon, proje yönetimi, etik değerler, ekip yönetimi, network oluşturma, bütçe yönetimi, ve yapay zeka üzerine sertifikalı eğitim alarak profesyonel bir şekilde çalışmalarını yönetirler.  


Sosyal Sorumluluk Projeleri

Her Okul Bir Kütüphane Projesi
Liderlik Akademisi öğrencileri Dünya Çocuk Kitapları Haftası kapsamında başlattıkları “Her Okul Bir Kütüphane” projesi beş yıldır kütüphanesi olmayan devlet okullarına ihtiyaç duyulan okul kademesi ve türüne göre kitap bağışında bulunurlar. 

Bu Kış Beni Sen Giydir
Bu Kış Beni Sen Giydir sosyal sorumluluk projesiyle Türkiye’nin dört bir tarafına yardım eli uzatan liderlik akademisi öğrencileri dört yıldır başarıyla gerçekleştirdikleri proje kapsamında 40.000 ihtiyaçlı devlet okulu öğrencisini baştan ayağa giydirdiler.

Doğa İyiliğe Koşuyor
Liderlik Akademisi öğrencileri 41. İstanbul Maratonu’na “Doğa İyiliğe Koşuyor” sloganı ile katılarak LÖSEV’in “Canım Kardeşim Ders Evleri’nde” eğitim alacak minik kahramanların eğitim giderlerine büyük katkı sağladı. 

Bu Kış Doğayı Giydir
Doğa Koleji t-MBA Liderlik Akademisi öğrencileri OGEM-VAK iş birliği ile Hatay’da meydana gelen yangında yok olan ormanlar için “Bir Fidan Bin Nefes” projesini başlattı. Hatay’da meydana gelen yangında yok olan ormanlar için 12.000 adet fidan bağışında bulunuldu. 

Kampüste Sanat Seminerleri
t-MBA Liderlik Akademisi kampüslerinde sanat dünyasının başarılı isimlerini öğrenciler ile buluşturarak duayen isimlerden mesleğin detaylarını ve deneyimlerini dinleme fırsatı sunuyor.

t-MBA Zirvesi

t-MBA Liderlik akademisi öğrencileri tarafından organize edilen t-MBA Zirvesi  geleceğin liderleriyle iş dünyasının liderlerini Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda bir araya getiriyor. Türkiye geneli kampüslerimizden 2000 öğrencinin katılımı ile gerçekleşen zirvede veli, akademi ve medya dünyasından önemli isimler yer alıyor. Liderlik akademisi öğrencileri sene içinde öğrendikleri yönetim ve organizasyon becerileri ile kusursuz bir organizasyona imza atıyor ve büyük organizasyonun ev sahipliğini gerçekleştiriyor. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL