Doğa'yla Birlikte...
MALATYA KAMPÜSÜ

OKULUMUZ

Doğa Koleji Malatya Kampüsü eğitim kalitesi ve kendine özgü eğitim modelleriyle 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı’nda Malatya’da öğrencileri ile buluştu. Yakınca kampüsümüz pandemiye uygun olacak şekilde 40 ve 80 m2 aralığında değişen sınıfları ile Malatya’da eğitime yön vermeğe devam ediyor. Her kat 2200 m2 olacak şekilde, bodrum kat (sanat sokağı, yemekhane, kapalı spor salonu, toplantı salonları), zemin kat (ilkokul ve ana sınıfı : 400 m2 ilkokul kapalı teneffüs alanı, bağımsız anasınıfı girşi ve 400 m2 oyun alanı), 1.kat (ortaokul – z kütüphane – akıl oyunları – mucit atölyesi – yaratıcı yazarlık fark derslikleri), 2. kat (Anadolu Lisesi, 500 m2 teras, 500m2 konferans salonu), 1900 m2 bahçesi ile Malatya’da 2020-2021 eğitim öğretim dönemine hazır.

Malatya Kampüsü zengin eğitim materyalleriyle, teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak öğrencilerine mutlu ve eğlenceli bir ortamda öğrenme imkânı tanıyor. Malatya Kampüsü 12.000 metrekare kapalı alanı içerisinde başta düşler atölyesi, ekoloji, drama, satranç, resim ve müzik sınıflarının yanında spor salonu, yüzme havuzu, halı saha, basketbol ve voleybol sahaları, kütüphane, kafeterya, doğa store, idari ofisler, çok amaçlı atölye, 150 öğrenci kapasiteli sinema salonu, 800 öğrenci kapasiteli yemekhane ve 400 kişilik konferans salonunu barındırıyor. Malatya Kampüsü bünyesinde anaokulu, ilkokul ve ortaokul sınıfları için fiber interneti, interaktif eğitim felsefesi, koridorlarda info ekranları ve akıllı tahtaları ile donatılmış 40 derslik mevcut...

Eğitim Hayattır…

Doğa Kolejinde çocuklar her şeyi dünyanın en iyi öğretmeninden, doğanın kendisinden öğreniyorlar. Doğa Konseptli Eğitim, doğanın ve doğa sevgisinin eğitimin her parçasına katıldığı, eğitimin dört duvara takılmayıp her yerin eğitim alanı, her anın da eğitim zamanı olduğu bir yaklaşımı benimsiyor. Doğayı temel alarak klasik kalıpları yıkarak eğitimde “yaparak ve yaşayarak öğrenme” anlayışını sistemleştiren, başarıyı "Eğitim Hayattır" cümlesiyle tanımlayan Doğa Oulları; öğrencilerini sadece akademik anlamda değil her alanda donatıyor ve hayata hazırlıyor.

YABANCI DİL EĞİTİMİ

  • Anaokulu; İngilizce
  • İlkokul;  İngilizce Almanca (4.Sınıf)
  • Ortaokul; İngilizce Almanca
  • Lise; İngilizce Almanca

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL