ANKARA BAĞLICA KAMPÜSÜ - OKULLAR - DOĞA KOLEJİ
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim

OKULUMUZ

Doğa Koleji Ankara Bağlıca Kampüsü2019-2020 eğitim döneminde öğrencileriyle buluştu. Etimesgut'ta yükselen kampüs, ayrıcalıklı eğitimi ile anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde hizmet veriyor. Doğa Koleji Ankara Bağlıca Kampüsü'nde ekoloji dersliği, satranç dersliği, dil dersliği, fen bilgisi laboratuvarı, teknoloji tasarım dersliği, müzik dersliği, bilişim teknoloji ve yazılım dersliği, görsel sanatlar dersliği, kütüphane, 320 kişi kapasiteli konferans salonu, 350 kişilik yemekhane bulunuyor.

 

 

KAMPÜS ETKİNLİKLERİ

26 EYLÜL TÜRK DİL BAYRAMI

“Türkçesi Varken” dil kampanyası kapsamında Türk Dil Bayramımızı kutladık. Uzaktan eğitimde olsak da kampanyanın renkli ve heyecanlı bir şekilde sürdürülmesini sağladık.

11 KASIM GELECEĞE NEFES OL KAMPANYASI AĞAÇ DİKİM ETKİNLİĞİ

Ankara Bağlıca Doğa Kampüsü öğrencilerimiz, doğayı daha iyi tanımak ve toprakla yakından tanışmak amacıyla 11 Kasım Geleceğe Nefes Ol kampanyası kapsamında Ankara Batıkent'te bulunan ormanlık alana fidan dikim etkinliği gerçekleştirdi.

10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ PROGRAMI

Ankara Bağlıca Kampüsü öğrencilerimiz ve velilerimiz ile Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 81. yılında gerçekleştirdiğimiz törenle andık. Ata'mızı tekrardan saygıyla, minnetle anıyoruz.

ATAMIZI ZİYARET ETTİK

Ankara Bağlıca Doğa Kampüsü olarak Anıtkabir'i ziyaret ettik.