OKULUMUZ

Doğa Koleji, eğitim kalitesi ve kendine özgü eğitim modelleriyle 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı'nda Biga'da öğrencileri ile buluştu. Çanakkale Biga Kampüsü zengin eğitim materyalleriyle, teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak öğrencilerine mutlu ve eğlenceli bir ortamda öğrenme imkânı sunuyor.

Kampüsümüzde anaokuldan liseye tüm kademelerde eğitim-öğretim faaliyetleri sürdürülmektedir. Anaokulunda 5 şubede 100 öğrenci, ilkokulda 12 şubede 288 öğrenci, ortaokulda 12 şubede 288, Anadolu Lisesinde 8 şubede 192 öğrenci ve Fen Lisesinde 4 şube 96 olmak üzere toplam 41 şubede 964 öğrenciye eğitim verebilecek kapasiteye sahiptir.

Çanakkale Biga Kampüsü, 9.100 metrekare kapalı alanı içerisinde, başta ekoloji sınıfı olmak üzere, sanat sokağı, drama, satranç, resim ve müzik sınıflarının yanında kapalı spor salonu, yüzme havuzu, kütüphane, laboratuvarlar, kafeterya, Doğa Store, idari ofisleri, çok amaçlı atölyeler , 500 öğrenci kapasiteli yemekhane ve 400 kişilik konferans salonunu barındıyor. Çanakkale Biga Kampüsü fiber interneti, interaktif eğitim felsefesi, Android alt yapısı, sınıf önü info ekranları ve Vestel akıllı tahtaları ile donatılmış derslikleriyle öğrencilerine ideal bir eğitim-öğretim ortamı hazırlıyor.

4500 metrekarelik bahçesinde planlanmış, açık basketbol, satranç, voleybol, mini futbol ve tenis sahalarının yanında,130 metrelik 2 kulvar tartan atletizm pisti, atletizm sektörleri, street-ball alanları, dinlenme alanları ile öğrencilerin nefes almasına imkan tanıyor. Ayrıca kampüsümüzde güvenlik kamerası sistemi ile 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti verilmektedir.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL