Haber ve Etkinlikler

“JOB INTERVIEW” İLE İŞ GÖRÜŞMELERİNE İNGİLİZCE HAZIRLANIYORUZ

Lise öğrencilerimiz “Job Interview” projesi ile ilk iş görüşmelerini kampüslerinde İngilizce olarak gerçekleştiriyorlar.

ETİKETLER : iş görüşmesi , Doğa koleji ingilizce eğitimi , t-MBA , kariyer , meslek seçimi , job interview t-mba , doğa koleji lise eğitimi

Doğa Koleji Lise İngilizce bölümü olarak her yıl; aylık, haftalık ve dönemlik etkinlikler ile yabancı dil öğreniminin sürekliliğini ve kalıcılığını sağlıyoruz. Bu etkinliklerimizden birisi olan “Job Interview” çalışması ile öğrencilerimiz ilk iş görüşmelerini kampüslerinde gerçekleştiriyorlar.


İngilizce becerilerini günlük ve akademik her alanda aktif kullanabilen öğrencilerimiz İngilizce yapılan iş görüşmelerinde resmi dil becerilerini kullanma şansı bulurken gelecekteki iş hayatlarında karşılaşabilecekleri durumlara da hazırlanıyorlar. Öğrencilerimiz, İngilizce hazırlanan iş ilanlarından ilgilerine yönelik olan mesleklere CV'leri ile başvuru yapıyorlar. Yapılan elemelerden sonra sözlü iş görüşmeleri gerçekleştiriliyor. Öğrencilerimiz bu çalışma ile İngilizce becerilerini sosyal ve akademik ortamlarda kullanma şansı buluyor.


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL