Haber ve Etkinlikler

“SAĞLIĞIN RENKLERİ” RESİM, YARATICI YAZMA YETENEĞİ VE YEMEK TARİFİ YARIŞMASI'NDA FİNALİSTLER BELLİ OLDU!

Doğa Koleji ve ISS Catering, işbirliğiyle Sağlığın Renkleri Resim, Yaratıcı Yazma Yeteneği ve Yemek Tarifi Yarışmaları için ilk 10 finalist belli oldu.

ETİKETLER : Sağlığın Renkleri Yemek Tarifi Yarışması , yarışma , lise , ortaokul , ISS , ilkokul , kompozisyon , resim , tarif , ekoloji festivali , atiye , yemek yarışması finalistler

Doğa Koleji öğrencilerine açık olan ve 3 kategoride düzenlenen yarışmalarda dereceye girenler ve mansiyon ödülü kazananlar, 20 Mayıs'ta Beykoz kampüsünde gerçekleştirilecek olan ISS Sağlığın Renkleri ve Doğa, Sanat ve Ekoloji Festivali’nde ödüllerini Ömür Kurt, Koray Avcı Çakman, Sevim Ak, Neşe Köymen ve Burhan Özer'den oluşan çok değerli jürimizden alacaklar. Festival, sevilen sanatçı Atiye'nin konseriyle son bulacak. 


Ödül Töreni

Yer: Doğa Koleji Beykoz Kampüsü
Tarih: 20 Mayıs 2017 


YARATICI YAZARLIK KATEGORİSİ FİNALİSTLERİ

Öğrencinin Adı - Soyadı Sınıf Kampüs
     
DENİZ KAHRAMAN 4 Ataşehir Kampüsü
ZEYNEP VAROL  4 Beykent Kampüsü
DORUK YAMAÇ 4 Şişli Kampüsü
LAMİA GÜL YURTSEVER 3 Florya Kampüsü
ELİF TETİK 3 Ataşehir 2 Kampüsü
ÜMİT EFE DEMİR 4 Şişli Kampüsü
NEHİR TUĞCU 3 Antalya Kampüsü
TUANA PALACI 3 Antalya Kampüsü
DEMİR BARAN KARADAĞ 4  İzmir Bornova Kampüsü
AYHAN DORUK SOLMAZ 3 Kocaeli Kampüsü


RESİM KATEGORİSİ FİNALİSTLERİ


Öğrencinin Adı - Soyadı Sınıf Kampüs
     
NEHİR ARUK 2 Mavişehir 2        
SILA İLERİ 2 Bahçeşehir 2  
RANA ÖNER 3 Mavişehir 2      
ADA BARAN 3 Mavişehir 2      
ZEYNEP BAHÇECİ 3 Kemerburgaz    
ASYA YILDIRIM 3 Beykent   
BERİL PALABIYIK 4 Batışehir   
ZEYNEP ILGIN SİVRİ 2 Halkalı 1     
İLKE SÜZER 2 Bahçeşehir 2     
EGE ATALAN 3 Kemerburgaz     


YEMEK TARİFİ KATEGORİSİ FİNALİSTLERİ

Öğrencinin Adı - Soyadı Grup Adı Yemek Adı - Kampüs
     
DENİZ ŞİMŞEK                   
ECE BÖLÜKBAŞI / 5
Deniz ile Ece Şımarık Köfteler                                                        
Çamlıca Kampüsü
AZRA TANSÖKER              Tatlı Aşçılar Sultan Kebabı                                                          
Ataşehir Kampüsü
TUANA KAPLAN                                
SUDEM UYAR / 7
Sihirli Eller Karnabahar Pizza                                                          
Bursa Özlüce  Kampüsü

MERT YENİGÜN                            
ÖMER SARUHAN GÜNGÖR / 10

Yakışıklı Mutfak Dolgulu Rulo Tavuk                                                          
Bursa Özlüce  Kampüsü
BUSE NUR BİLGİN                       
SELEN YANCI / 10
Saklı Rüya Patatesin Saklı Rüyası                                                        
Ankara İncek Kampüsü
ELİF BÜYÜKSEL                      
CEYLİN BÜYÜKSEL / 6
Minyatür Ustalar Sebzeli Çanak Köfte                                                       
Kurtköy Kampüsü
VERANUR ÖZGÜN                  
ESLEM NUR KARGI / 9
Esve İmza                                                                           
Erzincan Kampüsü
BUSE CANSU TORUNLAR                
SELEN AKTAŞ / 9
Cansu Mantar Çanağı Üzerinde Hasanpaşa Köfte                                                        Erzincan Kampüsü
BENGİSU YETKİN                  
LÜTFİYE RIDVAN                        
YAĞMUR CEYLAN / 11
Yıldızların Aşçıları Sebzeli Çanak Köfte                                                       
Halkalı Kampüsü
CEMRE AYAV                           
CEREN GÜMÜŞTEKİN                   
SELİN AKBAYIR                       
YAREN ERTAŞ / 6     
CSCY Peynirli Maydonozlu Sufle
Ankara Eryaman Kampüsü

İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL