Haber ve Etkinlikler

14. t-MBA ZİRVESİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji öğrencileri, “Geleceğin Yetkinlikleri ve Liderlik” temasıyla 16 Nisan’da iş dünyasının duayen isimleriyle t-MBA Zirvesi’nde buluşuyor.

ETİKETLER : t-mba , liderlik , mba , tamer saka , filiz akdede , yaman alpata , idil yiğitbaşı , zirve
Pandemi öncesinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda dünyanın en büyük amfi dersi olarak adlandırılan, t-MBA Liderlik Akademisi öğrencilerinin organizasyonda gerçekleşen zirvemiz bu yıl 14. yılını kutluyor.
 
t-MBA Liderlik Akademisi Bölüm Başkanı Betül Erok Şengel’in moderatörlüğünde gerçekleşecek zirvede bu yıl konuk olarak bizleri onurlandıracak isimler; 
Sabancı Holding A.Ş. Yapı Malzemeleri Grup Başkanı Tamer Saka,
HP Avrupa Geniş Formatlı Yazıcılar Genel Müdürü Filiz Akdede,  
AliExpress, Türkiye, Ortadoğu ve Latin Amerika Genel Müdürü Yaman Alpata,
Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı olacak. 14. t-MBA Zirvesi’nde, Liderlik Akademisi öğrencilerimiz, duayen isimlerin başarı hikayelerine ortak olurken liderlik ve kariyerle ilgili sorularına da cevaplar bulacak. t-MBA Zirvesi canlı yayını, 16 Nisan tarihinde İTÜ ETA Vakfı Doğa Kolejinin kurumsal YouTube, Facebook adreslerinden ve web ana sayfası üzerinden izlenebilecek.

 t-MBA ile Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyoruz!

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, 14 yıl önce t-MBA Eğitim Modeli ile Türkiye’de bir ilke imza atarak MBA programını liseye taşıdı. Sadece Doğa Koleji’nde uygulanan ve uluslararası bir eğitim kurumu olan Pearson tarafından onaylanan t-MBA, aynı zamanda Türkiye’de uluslararası akreditasyona sahip tek k-12 eğitim modeli olma özelliğine sahiptir. t-MBA eğitim modelinin en önemli kazanımı olan Liderlik Akademisi ile öğrencilerimiz liderlik vasıflarını lise çağında öğrenerek iş dünyasına hazır bireyler olarak yetişir. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL