Haber ve Etkinlikler

ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ t-MBA ÖĞRENCİLERİNDEN PAZAR ARAŞTIRMASI

Acıbadem Bilim Doğa Anadolu Lisesi t-MBA Öğrencileri 9. sınıftan itibaren gördükleri MBA derslerinin önemli bir parçası olan sektörel seminerlerden birini daha gerçekleştirdi.

ETİKETLER : t-mba , öğrenci meclisleri , pazar araştırması , lise , yavuz alpman , johnson , pazarlama

t-MBA Öğrencileri, Johnson & Johnson için bir çok  satış merkezinde pazar araştırması yaparak t-MBA derslerinde gördükleri konuları hayata geçirerek önemli bir araştırmanın imzasını atmış oldular. Johnson & Johnson CEO’su Yavuz Alpman ile pazarlama derslerinde gördükleri pazarlama konularını tartıştılar.


Dünyanın önemli firmalarından biri olan ve çok geniş bir ürün gamına sahip olan Johnson & Johnson için müşterilerin yorumlarını alan  t-MBA Öğrencileri, firma ve markayı değerlendirdiler. Hedef kitleler üzerine hazırladıkları soruları yönelten öğrenciler, seminer sırasında da gözlemlerini CEO Yavuz Alpman ile paylaştılar.  Alpman, geleceğin liderleri olarak gördüğü gençlere, mesleki başarısını ve tecrübelerini paylaştı. Lider bir yönetici olarak çalışanlarından beklentilerini, işe girecek kalifiye elemanların hangi özelliklere sahip olması gerektiğini anlattı. Yapılan çalışmayı çok beğendiğini ve çok profesyonelce bulduğunu belirten Alpman, pazar araştırması videosunu hayranlıkla izlediğini ifade etti. 


Başarılı geçen seminer sonunda Acıbadem Bilim Doğa Anadolu Lisesi Johnson & Johnson firmasının CEO'su Yavuz Alpman’a teşekkür plaketi takdim etti. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL