Haber ve Etkinlikler

ACIBADEM BİLİM OKULU ÖĞRENCİLERİNİN KONUĞU BAŞARILI VOLEYBOL OYUNCUSU MELİS GÜRKAYNAK OLDU

Acıbadem Bilim Doğa Anadolu Lisesi t-MBA öğrencilerinin düzenlediği ''Spor ile Eğitim'' konulu konferansın konuğu başarılı voleybol oyuncusu Melis Gürkaynak oldu.

ETİKETLER : t-mba , öğrenci meclisleri , melis gürkaynak , voleybol , oyuncu , galatasaray , seminer , spor

Gürkaynak, t-MBA öğrencileri tarafından düzenlenen organizasyonun başarısından çok memnun kaldığını ve sahne düzenine hayran kaldığını dile getirdi. Başarılı sporcu, t-MBA öğrencilerinin hazırladıkları hayat hikayesi ve kariyer başarılarının yer aldığı sunumu izlerken keyifli anlar yaşadı. Öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılanan yıldız oyuncu, öğrencilerden t-MBA ile ilgili bilgiler aldı. Galatasaray Bayan Voleybol Takımının başarılı oyuncusu Melis Gürkaynak, Acıbadem Bilim Doğa Anadolu Lisesi’nde aldıkları t-MBA eğitiminin önemini vurgulayarak, spor hayatında eğitimin öneminden bahsetti. Kariyer hedeflerini nasıl belirlediğini anlattı. 


Seminer sonunda öğrencilerle hatıra resmi çektiren Galatasaray Bayanlar Voleybol Takımının başarılı oyuncusu Melis Gürkaynak, t-MBA öğrencilerinin teşekkür plaketini ve çiçeklerini kabul etti. Düzenlenen başarılı organizasyon nedeniyle Acıbadem Bilim Doğa Anadolu Lisesi t-MBA öğrencilerini tebrik etti.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL