Haber ve Etkinlikler

BASKETBOLDA SAKARYA’NIN ŞAMPİYONU DOĞA KOLEJİ

Doğa Kolejinin başarısı tüm Türkiye'yi sarıyor! Sakarya kampüsü genç erkek basketbol takımımız Türkiye Şampiyonası yolunda...

ETİKETLER : spor başarısı , okul sporları , sakarya liselerarası basketbol , sakarya kupası , doğa harikaları , 2017 türkiye liseler basketbol şampiyonası

Doğa Koleji Sakarya Kampüsü Genç Erkek Basketbol Takımı, Sakarya Liselerarası Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği müsabakalarını namağlup tamamlayarak finale adını yazdırdı. Sakarya'nın Doğa Harikaları, finalde karşılaştığı Adapazarı Atatürk Lisesi'ni 108-70 yenerek Sakarya Şampiyonu oldu. 
 
 
Karşılaşma Jestle Başladı
Geçtiğimiz günlerde elim bir trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Atatürk Lisesi öğrencilerinden Ebrar Küçükoktay’a ithafen “Seni  Unutmayacağız Ebrar Küçükoktay” pankartı ile sahaya çıkan vefalı sporcularımız maç boyunca sahanın her yerine hakimdi. Büyük final sonunda Sakarya şampiyonluğu kupasını kaldıran öğrencilerimiz antrenörleri ve arkadaşlarıyla büyük bir coşku yaşadı. 

Sakarya'yı ve okulumuzu Türkiye Şampiyonası öncesindeki son viraj olan Bölge Şampiyonasında temsil edecek olan sporcularımıza başarılar dileriz.
 
 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL