Haber ve Etkinlikler

BİR ENGELLİ DAHA HAYATA BAĞLANDI

Afyonkarahisar Belediyesi ile Afyon Doğa Okulu işbirliğiyle tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyan ortopedik engelli bir çocuk daha hayata bağlandı.

ETİKETLER : sosyal sorumluluk , proje , t-mba , öğrenci meclisleri , engelli , Afyonkarahisar Belediyesi , Afyon Doğa Koleji , tekerlekli sandalye , Halil İbrahim Atay

Sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde kermes düzenleyen Doğa Koleji Öğrencileri, kermesin geliriyle aldıkları tekerlekli sandalyeyi, Afyonkarahisar Belediyesi'nin belirlediği ortopedik engelli Halil İbrahim Atay'a hediye etti. Doğa Okulu t-MBA Öğrencilerinin başlattığı projeyle alınan tekerlekli sandalye, Yenice Mahallesi'nde yaşayan 13 yaşındaki Halil İbrahim Atay'a; Muhtarlık İşleri Müdürü Cem Kasapoğlu, Afyon Doğa Koleji öğretmenlerinden Tuğba Boyacı, Proje Başkanı Afra Bölük ve Yardım Birimi personelleri tarafından teslim edildi.


Tekerlekli sandalyeye oturduğu an büyük mutluluk yaşayan Halil İbrahim Atay, Doğa Okulu öğrencilerine ve Afyonkarahisar Belediyesi'ne teşekkür etti. Muhtarlık İşleri Müdürü Cem Kasapoğlu ayrıca, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın selam ve sevgilerini ilettiği Halil İbrahim Atay'a çeşitli oyuncaklar ve eğitim seti hediye etti. Çocuğuna verilen tekerlekli sandalye ve hediyeler karşısında duygusal anlar yaşayan Anne Aynur Atay, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a ve Doğa Okulu öğrencilerine teşekkür etti.


Afyonkarahisar Belediyesi projeye web sitesinde yer verdi. Okumak için tıklayınız.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL