Haber ve Etkinlikler

BORNOVA KAMPÜSÜ EĞİTİM YÖNETİCİLERİMİZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KADİR KADIOĞLU’YLA BULUŞTU

Doğa Koleji Bornova Kampüsü yöneticilerimiz tarafından organize edilen kahvaltılı toplantıda Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu ile İzmir'in eğitim geleceği konuşuldu.

ETİKETLER : bornova doğa , kadir kadıoğlu , izmir milli eğitim , izmir özel okul , doğa koleji izmir

İzmir Bornova kampüsünde görev yapan eğitim yöneticilerimiz, 18 Kasım 2017 tarihinde Doğa Koleji tarafından organize edilen kahvaltı organizasyonunda öğretmenlerimiz ve Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Kadir Kadıoğlu ile bir araya geldi. Doğa Koleji Ege Bölgesi Koordinatörü Kıvanç Barlas, Bornova Kampüsü Müdürü Funda Ayaz ve Halkla İlişkiler Müdürü Alper Balyacı tarafından organize edilen kahvaltı Sayın Kadir Kadıoğlu’nun konuşmasıyla başladı.

Kahvaltıda İzmir'in eğitim kurumları arasındaki iş birliği ve paylaşımın önemine dikkat çeken Kadıoğlu, ilçeden başlayacak bu eğitim hareketinin İzmir'e yayılacağını ve ildeki eğitim kalitesinin yükseltilmesinde çok önemli bir rolü olacağını vurguladı. Doğa Kolejini ve eğitim sistemini yakından takip ettiğini belirten Kadir Kadıoğlu bu ve buna benzer etkinliklerin daha sık düzenlenerek kurumlar arası iletişimin daha da güçlendirilmesi gerektiğine dikkat çekti. Kadıoğlu, Doğa Koleji yöneticilerinin talep ve önerilerini de dinledi. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL