Haber ve Etkinlikler

BURSA KARİYER GÜNLERİ ÖĞRENCİLERİMİZİN YOĞUN İLGİSİ İLE GERÇEKLEŞTİ

Bursa Kariyer Günleri 23 Şubat tarihinde Çekirge, Özlüce, Çanakkale ve Yalova Kampüslerimizden toplam 294 öğrencimizin katılımıyla başarıyla gerçekleşti. Sıra Gaziantep'te...

ETİKETLER : t-mba , kariyer günleri , üniversite tanıtımları , doğa okulları kariyer günleri , doğa anadolu lisesi rehberlik , lise rehberlik , lisede kariyer

İlk oturumda, bilgisayar mühendisliği, makine mühendisliği, mimarlık, tıp, eczacılık, gastronomi, moda tasarım, grafik web tasarım, radyo televizyon sinema bölümlerinin tanıtıldığı kariyer odalarına ilgi alanları doğrultusunda katıldılar.

TRT’de 25 yıl boyunca farklı pozisyonlarda görev yapmış, CNN Türk’ün kurucusu ve aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi olan Sedat Örsel, “Okul İçin Değil Yaşam İçin Öğrenme” adlı sunumuyla zengin kariyer birikimini renkli bir biçimde öğrencilerimize aktardı.

Öğleden sonraki oturumda ise kariyer odalarında veterinerlik, diş hekimliği, pilotaj, beslenme ve diyetetik, hukuk, psikoloji, ekonomi, uluslararası ilişkiler bölümleri tanıtıldı. Bölüm tanıtımlarında akademisyenleriyle destek veren ve stant açan üniversiteler ise Uludağ Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, Bahçesehir Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi oldu.

Doğa Okulları Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü, t-MBA Bölümü ve Öğrenci Meclisleri iş birliği ile düzenlenen kariyer günlerinin son durağı 19 Nisan Gaziantep Doğa Okulları Kampüsü olacak.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL