Haber ve Etkinlikler

cimri.com CEO’SU SERKAN KOÇ t-MBA GİRİŞİMCİLİK SEMİNERLERİNDE YENİ YÜZYIL GİRİŞİMCİLİĞİNİN YAPISINI ANLATTI

Doğa Koleji Kadıköy Kampüsü öğrencilerimiz t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon Seminerlerimiz çerçevesinde cimri.com CEO’su Serkan Koç’u kampüslerinde ağırladı.

ETİKETLER : t-mba , girişimcilk , inovasyon , , lise eğitimi , lise eğitim sistemi , seminer , doğa liseleri , cimri.com , serkan koç , e-ticaret

Kasım ayında gerçekleşen Global Girişimcilik Haftası kapsamında Doğa öğrencileri t-MBA Girişimcilik Seminerleri ile iş dünyasının önemli girişimcileri ve üst düzey yöneticileri ile bir araya geliyor. Dijitalleşen dünyada girişimciliğin değişen kodlarını anlatmak üzere Kadıköy kampüsünde öğrencilerimizin misafiri olan cimri.com CEO’su Serkan Koç, yeni yüzyılda işletmelerde nasıl bir yapının olması gerektiğinden bahsetti. 


Serkan Koç, iş hayatında başarılı olmak için ders başarısının yanında kişisel gelişime yatırım yapmanın gerekliliğine vurgu yaparak öğrencilerimizin t-MBA Eğitim Modeli’nde edindikleri kazanımlar dolayısıyla çok şanslı olduklarını belirtti. Konuğumuz dijital dünyanın mutlaka takip edilmesi ve bu alanda yapılan yeniliklerin öğrenilmesinin öneminden bahsetti. cimri.com CEO’su Serkan Koç gelişime açık ve gözlemci olmanın iş hayatında başarıya katkısını anlattı. 


Öğrencilerimiz e-ticaret üzerine hazırladıkları bir anket formunu Serkan Koç ile paylaşarak anket formunu doldurttular. Hazırlanan anketi beğendiğini belirten Koç, aynı formu şirket içinde uygulamak üzere öğrencilerimizden teslim aldı. 


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL