Haber ve Etkinlikler

DOĞA’DAN LÖSEV’E TAM DESTEK!

Doğa Koleji, Türkiye genelindeki tüm kampüslerine LÖSEV bağış kumbarası yerleştirdi. Bağış kumbaralarında tüm yıl toplanan paralarla, lösemili çocukların eğitim, sağlık, kıyafet, gıda ve ilaç gibi çeşitli masraflarına destek sağlanacak. Öğrenciler, öğretmenler, okul yöneticileri, personel ve veliler, yardım kampanyası için seferber oldu.

ETİKETLER : lösev , doğa koleji sosyal sorumluluk , ali rıza lüle , zuhal ön , lösev kumbarası

LÖSEV bağış kumbaraları ile lösemili çocukların sağlık ve eğitim masraflarına destek olan Doğa Koleji, tüm kampüslerinde bağış kumbaralarına yer verdi. Tüm yıl boyunca okullarda duracak kumbaralara yapılan bağışlar, toplanarak LÖSEV’e teslim edilecek. Kampüslerde yer alan kumbaralara; öğrenciler, öğretmenler, kampüs çalışanları, kampüs ziyaretçileri ve veliler bağışlarını aktarabilecek. Hem Doğa Koleji hem de LÖSEV gerçekleştirilen iş birliğinden ve öğrencilerin duyarlılığından oldukça memnun.


Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, “Elimizden gelen gayreti gösterip lösemili çocukları hayata döndürmeliyiz. Okullarımızda bağış kampanyalarına destek olarak hem öğrencilerimizde farkındalık  yaratıyor hem de bir çocuğumuzu mutlu ediyoruz” dedi. Doğa Ailesi’nin her zaman sosyal sorumluluk projelerine destek olduğunu dile getiren Lüle, “öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile Lösemili çocuklarımızın eğitimleri için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.


Kampüs lobi girişlerinde bulunan kumbaralara, “damlaya damlaya hayat olur” diyerek  harçlıklarından katkıda bulunduklarını söyleyen öğrenciler, bir arkadaşlarının sağlık ve eğitim giderlerine destek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.


LÖSEV’den  Doğa’ya Teşekkür

Doğa Koleji, öğrencilerinin akademik başarılarının yanında, yaşadıkları ülkeye ve topluma duyarlı bireyler olarak yetişmelerine de büyük önem veriyor. Bu amaçla hareket ederek öğrencilerinin sosyal sorumluluk projelerinde yer almaları için teşvikte bulunuyor. Türkiye genelindeki tüm Doğa Koleji kampüslerinin lobisinde yıl boyunca LÖSEV kumbarasında toplanan bağışlar, yıl sonunda LÖSEV’e teslim edilecek. Kumbaralarda toplanan gelirle eğitimden sağlığa, kıyafetten gıda ve ilaç masraflarına kadar birçok alanda lösemili çocuklara destek sağlanacak. Yardımlarını çocukların evlerine kadar ulaştıran LÖSEV, psikolojik danışmanlık hizmeti de sunuyor.


Kampüslerde bulunan kumbaralara öğrenci, öğretmen, yönetici, veli ve kampüs ziyaretçileri “Damlaya damlaya hayat olur” diyerek bağışlarını sürdürüyor. Öğrenciler, bir arkadaşlarının sağlık ve eğitim giderlerine destek olmanın mutluluğunu yaşıyor.


Lösemili Arkadaşlarına Destek Oldular

Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, “Lise çağındaki bir öğrencinin sosyal sorumluluk bilinci kazanması, harçlığından tasarruf ederek lösemili arkadaşlarının eğitim ve sağlık giderlerine destek olması, çevreye karşı duyarlılığının gelişmiş olduğunun bir göstergesidir.

Toplum bilinci yüksek, sağduyulu bireyler yetiştirebilmek için; sosyal sorumluluk projelerine daha çok önem vermemiz gerekiyor” dedi.


Geleceğin Dünyası Emin Ellerde

Genel Müdür Ali Rıza Lüle, “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin iş hayatında daha aktif rol almaları için, ekip ruhu ve liderlik vasıflarını kazanmasına önem veriyoruz. Sosyal sorumluluk projesi üreten öğrencilerimiz aynı zamanda ilk girişimcilik deneyimi kazanıyor. Yürekten inanıyoruz ki, öğrencilerimiz geliştirdikleri projelerle geleceğin dünyasını daha yaşanabilir hale getirecek” dedi.


LÖSEV Marmara Bölge Koordinatörü Zuhal Ön, desteklerinden dolayı Doğa Koleji’ne teşekkürlerini dile getirerek, “Çocuklarımızın tedavisine ve eğitimlerine düzenli kaynak yaratabilmek için, tüm kişi ve kuruluşlardan aynı hassasiyet ve desteği bekliyoruz” şeklinde konuştu.


“Lösemili çocukların tedavisine destek ve eğitimlerine düzenli olarak kaynak oluşturmak için LÖSEV olarak, binlerce lösemili çocuğumuz ve ailesinin tüm ihtiyaçlarına duyarlı kişi ve kuruluşların destekleriyle çözümler yaratmaktayız” diyen LÖSEV Marmara Bölge Koordinatörü Zuhal Ön, Doğa Kolejine Türkiye genelindeki desteklerden dolayı teşekkürlerini dile getirdi.


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL