Haber ve Etkinlikler

DOĞA’L PLATO ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ!

4. Doğa’l Plato Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması'nın ödül töreni,13 Mayıs 2015 Çarşamba günü Acıbadem Bilim Okulu'nda gerçekleşti. Törene, ünlü simaların yanı sıra akademisyen, eğitimci ve öğrenciden oluşan yaklaşık 750 kişi izleyici olarak katıldı.

ETİKETLER : 4. Doğa'l Plato Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması , Doğa'l Plato , Yarışma , Film , Fotoğraf

2014 -2015 yılı 4. Doğa’l Plato Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması ödül töreni bu sene de büyük bir heyecana sahne oldu. Hem jüri üyeleri hem de konuşmacılar “Sosyal Medya”yı masaya yatırdılar.  Genel görüş; sosyal medyayı yönetmek için tuşların parmaklarımızın ucunda olduğu ve insanlığın bu sorumlulukla hareket etmesi gerektiğiydi. 


  • 4.Doğa'l Plato Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması ödül töreni videosunu izlemek için tıklayınız...

Törene katılan konuşmacılarımız ve misafirlerimiz;

 

Doç. Dr. Aslı Kotaman Avcı 

Plato Meslek Yüksekokulu Md.Yrd.

Dr. Kenan Evren Duman 

Plato MYO Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Ypm. Blm Bşk.

Cem Yıldırım 

Plato MYO Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Program Bşk.

Tarık Aktaş 

Plato MYO Radyo ve Televizyon Programcılığı Öğr.Grv.

Merve Yazıcı 

Plato MYO Radyo ve Televizyon Programcılığı Öğr.Grv.

Harun Korkmaz 

Plato MYO Kurumsal İletişim Md.

Yrd.Dç Dr.Nermin özer 

Marmara Ünv. Modern Tarih Blm. Öğr.Grv.

Cüneyt Boran 

Lowe Reklamcılık 

Emel Gencal 

Moda Tasarımcısı

Nurettin Ocak 

Ocak Kalıp LTD. ŞTİ

Gürsel Mutlu

Vatan Asur Otel 

Yılmaz Sarıçınar

Sarıçınar Yapı A.Ş.

Salih Memecan

Karkatürist


Tüm Finalistler ve Dereceler


Derece Öğrenci Adı-Soyadı Şehir Çalışmanın Adı Proje
  Ortaokul Fotoğraf Finalistleri      
1. Sena Sancak İstanbul - Şişli Onlar Olmadan Asla! tıklayınız
2. Ali Öztürk İstanbul - Bahçelievler Karşındaki Cenneti Göremiyorsun tıklayınız
3. Emir Keskin İstanbul - Atakent Sosyal Medya Bağımlılığı tıklayınız
finalist Şevval Cansu Vardar Edirne Sınırsız Tat tıklayınız
finalist Beyza Kılıç İstanbul - Atakent O Olmadan Asla... tıklayınız
finalist Ali Can Kaya Mersin   Yaş tıklayınız
finalist Helin Sural İstanbul - Atakent Saatlerimi Çalan Sosyal Medya tıklayınız
finalist Zeynep Yaren Keçel İstanbul - Beykent Sosyal Medya Her Şeyi Yok Eder tıklayınız
finalist Cahide Şimşek Mersin   Kölelik tıklayınız
finalist Berkay Aytekin Bursa Aslında Yalnızım ... tıklayınız
finalist Kerem Çömlekçi İstanbul -  Başakşehir Soframdaki Bağımlılık tıklayınız
finalist Zeynep Özay İstanbul - Ataşehir Bir Evde Teknolojik Aletlerin Kapladığı Yer tıklayınız
finalist Öykü Sertbaş İstanbul - Beykent Sosyal Medyaya Bağlandım! tıklayınız
finalist Emir Kalyoncu İstanbul - Beykent Asosyal Sosyal tıklayınız
finalist Ecrin Kolsuz İstanbul - Sancaktepe Telefonlardan Kurtulamayan İnsan tıklayınız
finalist Pelin Aras Malatya Telefon Serumu tıklayınız
finalist Rojin Şevin Çeri İstanbul - Sancaktepe İşte Sosyal Medya Bağımlığı tıklayınız
finalist Talya İlayda Vural İstanbul - Atakent Sosyal Medya Bağımlılığı tıklayınız
finalist Gökhan Nas Mersin   İletişim (!) tıklayınız
  Lise Fotoğraf Finalistleri      
1. Oya Başak Çevik İstanbul-Kartal Sosyalmania tıklayınız
2. Yeşim Vardar Manisa Bağımlılığın Mutsuz Yüzü tıklayınız
3. Berkay Öztürk Nazilli Sosyal Medyaya Saygı tıklayınız
finalist Ataberk Tümay İstanbul- Bostancı Yeni İhtiyaç Üçgeni tıklayınız
finalist Berfin Beyza Yıldız İstanbul-Tuzla Benimle Bir Ömür Fare Yakalar mısın? tıklayınız
finalist Setenay Çalışal İstanbul-Kadıköy Bağımlılığın Yaş Sınırlaması Yoktur tıklayınız
finalist Gamze Uzuner  İstanbul-Tuzla O Olmazsa Yapamam Sosyal Ağlar tıklayınız
finalist Ahmet Arda Araldağ İstanbul-Bostancı Şarjımız Tükeniyor !! tıklayınız
finalist Kaan Ergün İstanbul-Kartal Aile Sohbet tıklayınız
finalist Berkay Fidan İstanbul-Hadımköy Sosyal Medya Bağımlılığı tıklayınız
finalist Vahit Akkaya İstanbul-Cevizlibağ Sosyal Medya tıklayınız
finalist Muhammed Enes Doğan İstanbul-Çamlıca Mezarda Bile tıklayınız
finalist Cafer Nalçacı Yalova Sosyal Medyanın Sonu tıklayınız
finalist Aylin Sert İstanbul-Kadıköy Sosyal Medya Düşkünleri tıklayınız
finalist Seyhan Selen Daylak Ankara-Eryaman İkizler Bile Bağımlı tıklayınız
finalist Hasan Som Manisa Bir Bağımlının Kardeşiyim tıklayınız
  Ortaokul Kısa Film Finalistleri      
1. Ali İrdiren İstanbul - Acıbadem İnternetsiz Yaşam tıklayınız
2. Yaren Tuğlu İstanbul - Bayrampaşa Bağımlılığı Yüzünden İşinden Olan Fotoğrafçı tıklayınız
3. Kerem Ege Denli İstanbul - Şişli Yediden Yetmişse Sosyal Medya Bağımlılığı tıklayınız
finalist Gökhan Duman İstanbul - Kemerburgaz Sosyal Medya Bağımlılığı tıklayınız
finalist Elif Koçak İstanbul - Topkapı Sosyalleştirdiklerimizden misiniz? tıklayınız
finalist Naran Sude Özsöz İstanbul - Şişli Sosyal Medya Bağımlılığı tıklayınız
finalist Pelin Aras Malatya Anı Yaşa... tıklayınız
  Lise Kısa Film Finalistleri      
1. Bora Toksöz İstanbul-Acarkent Çıkış Yap tıklayınız
2. Zeynep Naz Ercan İstanbul-Kartal Döngü tıklayınız
3. Emi Çavlı İstanbul-Çamlıca Sosyal Medyanın Hayatımıza Etkisi tıklayınız
finalist Rana Selim İstanbul-Ataşehir Teknolojinin İletişime Zararı tıklayınız
finalist Doyeb Han İstanbul-Avcılar Love? tıklayınız
finalist Bedri Burak Bayrak İstanbul-Avcılar Follewers tıklayınız
finalist Can Sancaktaroğlu İstanbul-Yakacık Ders Çalışmak mı Facebook mu? tıklayınız

Başvuru öğretmen ödülleri

 

 

Hanzade Kızılarslan

Kartal-İstanbul

Kimya Öğretmeni

Sena Topaloğlu

B.evler 2-İstanbul

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL