Haber ve Etkinlikler

DOĞA KOLEJİ YAZ OKULUNUN İKİNCİ DÖNEMİ EĞLENCELİ BİR VEDA ORGANİZASYONUYLA SONA ERDİ

8 kampüste düzenlenen Doğa Koleji Yaz Okulunun ikinci dönemi, coşkulu bir yaz partisi ve sertifika töreniyle tamamlandı.

ETİKETLER : yaz okulu , doğa spor okulu , makey makey , kodlama , yüzme dersi , buz pateni , kodlama , tunç dağal , istanbul yaz okulu

Doğa Kolejinde 6-13 yaş arası öğrenciler için 8 kampüste düzenlenen yaz okulunun ikinci dönemi coşkulu bir veda organizasyonu ile tamamlandı. İstanbul, İzmir ve Manisa’da 8 kampüste açılan yaz okullarına toplam 2 bin 500 öğrenci katıldı . Yaz okulunda, İngilizce, robotik ve kodlama dersleri, sanat atölyeleri ve spor aktiviteleri ile dolu bir yaz programı uygulandı. 10 Temmuz'da başlayan ikinci dönem programıyla yaz okulu öğrencilerimiz, yoğun İngilizce programı, robotik ve kodlama dersleri, sanat atölyeleri ve spor aktiviteleri ile dolu dolu bir ay geçirdi. Rekor sayıda katılımla 4 Ağustos'ta tamamlanan döneme öğrencilerimiz güzel bir yaz partisi ve sertifika töreniyle veda etti. Sertifika töreni öncesi düzenlenen makey makey atölyeleri, kids athletics, survivor yarışmaları, sanat etkinlikleri ve yarışmalarla öğrencilerimiz eğlenceli saatler geçirdi. 


Her yaş grubuna uygun yaklaşım özellikleriyle donatılmış, eğlenceli İngilizce programı 1. Sınıftan, 8. sınıfa kadar tüm seviyelerde haftada 10 ders saat olarak uygulandı. Programda, dinlediğini-okuduğunu anlama, sözlü iletişim, konuşma ve yazma eğitimleri alanında tecrübeli öğretmenlerle gerçekleştirildi.

Yaz Spor Okulu programında ise seçilen kampüsün sahip olduğu imkanlar dahilinde; basketbol, voleybol, yüzme, buz pateni, dağcılık, binicilik branşlarında spor aktiviteleri eğitimi verildi. Doğa Koleji Yaz Okulları Koordinatörü Tunç Dağal, çocuk gelişiminde sporun önemli bir yer kapladığını belirterek spor ve beden eğitimi programında amacın spor yapmayı sevdirmek, karar verme, birlikte hareket edebilme ve liderlik özelliklerini geliştirmek olduğunu belirtti. Çocukların severek katıldığı Kids atletics branşında açık alanda eğlenceli aktivite yapma imkanı bulan öğrenciler, yaş gruplarına göre branşların temel tekniklerini ve özelliklerini kavradı.


Doğa Koleji ayrıcalıkları ve kayıt avantajları için tıklayınız...

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL