Haber ve Etkinlikler

DOĞA MEZUNLAR DERNEĞİ MENTÖRÜ BAŞAK BİLGİÇ VE ONUR BAŞMAN DOĞA ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU...

Mezunlar Derneğimizin Mentörü Başak Bilgiç, Kartal Doğa öğrencilerine hayatta fırsatları yakalamanın önemini anlatan güzel bir sunum yaptı.

ETİKETLER : t-mba , öğrenci meclisleri , seminer , başak bilgiç , onur başman , sunum

Sunumda lise günlüğünden alıntılar ile yapılan çalışmalarla uluslar arası başarı kazanan t-MBA'in kendisine neler kattığını anlatan Bilgiç, öğrencilerle sohbet ederek anlattı. Sunum sırasında anlatılan anektodlarla eğlenen t-MBA öğrencileri, toplum içinde atılgan olmanın önemini kavradılar. Başak BİLGİÇ, t-MBA adı altında gerçekleştirilen tüm çalışmalarının yanında öğrencilere önemli vasıflar kazandırmayı amaç edindiğini anlattı.


2014 yılında Acarkent Doğa IB Programı'ndan mezun olan Onur BAŞMAN ise Doğa ile başlayan başarılı eğitim hayatını, Amerika Birleşik Devletleri'nde devam eden üniversite öğrenciliğini anlattı. IB programında olmanın getirdiği faydalar ve "keşke" ile başlayan cümlelerin devamında tavsiyelerini paylaştı. Amerika'daki üniversite sistemi, üniversite hayatı ve öğrencilerin kazanımlarını dile getiren Onur BAŞMAN, genç arkadaşlarına getirdiği küçük hediyeleri takdim etti. Öğrencilerin ilgiyle dinlediği seminerlerin sonunda Başak BİLGİÇ ve Onur BAŞMAN düzenlenen başarılı organizasyondan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL