Haber ve Etkinlikler

DOĞA OKULLARI'NA BRANDON HALL’DAN 2 MÜKEMMELİYET ÖDÜLÜ

Eğitimde başarısını kanıtlayan, İnsan Kaynaklarıyla öğretmenler için geliştirdiği projelerle adından söz ettiren Doğa Okulları uluslararası arenada ödül sahibi oldu.

ETİKETLER : insan kaynakları , brandon hall , mükemmelliyet ödülü , ABD , Eğitim Liderleri Gelişim Projesi

Yarışmada, Türkiye’den TEB, Turkcell, Eczacıbaşı, Acıbadem ve Vodafone gibi kendi sektörlerinde lider kurumlar farklı dallarda yarıştı. Projelerin 7 farklı kategoride ve ‘mükemmeliyetçilik’ anlayışı gözetilerek değerlendirildiği bu yarışmada Doğa Okulları, Okul Müdürleri ve Müdür Yardımları için tasarlanan “Eğitim Liderleri Gelişim Programı” ile eğitim sektöründe Türkiye'den ödül alan ilk ve tek kurum oldu.

Global çapta kurumsal firmalara danışmanlık veren şirketlerin ve İnsan Kaynakları profesyonelleri için oldukça prestijli bir kurum olan Brandon Hall’dan “Eğitim Liderleri Gelişim Programı” ile “Yetenek Yönetiminde Mükemmelliyet” (Excellence in Talent Management) kategorisinde En İyi Ekip Gelişimi Programı – Gümüş Ödülü;  (Best Team Development Program – Silver) ve Yüksek Potansiyelli Ekip Gelişimi’nde de Bronz (Best Advance in High Potential Development – Bronze) ödüllerine Doğa Okulları layık görüldü. 

Brandon Hall
Dünyanın en prestijli danışmanlık şirketlerinden biri olan Brandon Hall, Mükemmeliyet Ödülleri’ni 1994 yılından beri veriyor. Doğa Okulları olarak bu 2 prestijli ödülün teslim alacağı “Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri” töreni, 27-30 Ocak 2015’te ABD’de düzenlenecek.  DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL