Haber ve Etkinlikler

DOĞA OKULLARI t-MBA ÖĞRENCİLERİ SANDIK BAŞINDA!

t-MBA Eğitim Modelimizin 10. Yılında Öğrenci Meclisleri gerçekleştirdikleri demokratik seçim serüveni ile yine fark yarattı!

ETİKETLER : öğrenci meclisi seçimleri , t-mba , seçim , seçim sandığı

Her yıl Doğa Okullarının en önemli projelerine önderlik yapan Meclis Başkanları, çetin rekabetin yaşandığı propaganda çalışmaları ile yaratıcılıklarından söz ettirdi.

Başkan Adayları seçim çalışmaları ve belirledikleri vaatler ile mülakat sürecinde kıyasıya rekabet etti. Kimi başkan adayı kendi tasarımları ile pankart ve afişler hazırladı, kimi başkan adayı toplum tarafından sevilen sanatçılardan kendisine destek istedi. Başkan adayları ön plana çıkabilmek ve seçmenini etkileyebilmek için birbirinden farklı organizasyonlar düzenledi ve seçmeninden oy istedi.  
Kıyasıya rekabetin yaşandığı Doğa Okullarında öğrenciler, kendilerini temsil edecek meclis başkan adayları için oy kullandı. Demokratik ortamda oylarını kullanan geleceğin liderleri, şimdiden karar alma sürecinin önemini ve rekabet duygusunu yaşamış oldu.

Doğa Okullarının ulusal ve uluslararası projelerinin mimarları olan meclis başkanları, tüm Türkiye’deki kampüslerde gerçekleşen demokratik seçimler ile belirlendi. Meclis başkanları, alt başkanlıklar ve komisyonların belirlenmesi için keyifle ve heyecanla iş başı yaptı. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL