Haber ve Etkinlikler

KARİYER GÜNLERİ ANTALYA BİLİM KAMPÜSÜ'NDE GERÇEKLEŞTİ

Öğrencilerimizin kariyer hedefleri belirlemelerine, üniversite ve bölümleri yakından tanımalarına destek olan Doğa Kariyer Günleri 15 Şubat 2017 tarihinde Antalya Bilim Kampüsü’nde başarıyla gerçekleşti.

ETİKETLER : t-mba , kariyer günleri , üniversite tanıtımları , doğa okulları kariyer günleri , lise rehberlik , lisede kariyer , antalya bilim kampüsü

Doğa öğrencileri ilgi alanlarına göre yönlendikleri kariyer odalarında saygın üniversitelerin akademisyenleri ve iş dünyasından velilerimiz ile bir araya geldiler. Uluslararası Antalya Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Okan Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi’nin katıldığı etkinliğimiz, İstanbul Bilgi Üniversitesi Antalya Temsilcisi Haluk Bilal'in "Sınav ile ilgili önemli ipuçları" konulu konferansı ile başladı. Öğrencilerimiz üniversite sınavlarında kullanacakları çok önemli taktikleri dinleme ve öğrenme fırsatı buldular. 

Öğrencilerimiz 14 kariyer odasında Makine Mühendisliği, Diş Hekimliği, Beslenme ve Diyetetik, İnşaat Mühendisliği, Hukuk, İç Mimarlık ve Çevre Mühendisliği, İşletme, Uluslararası İlişkiler, Tıp, Mimarlık, Endüstri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Psikoloji, Ekonomi bölümlerini yakından tanıma fırsatı buldu. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL