Haber ve Etkinlikler

LİDERLİK AKADEMİSİ 4 EKİM DÜNYA HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ’NDE DOSTLARINI YALNIZ BIRAKMADI!

Gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ile iş ve eğitim dünyasına ilham kaynağı olan Liderlik Akademisi öğrencilerimiz “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü”nde yine farkındalık yarattı.

ETİKETLER : 4 ekim hayvanları koruma günü , hayvan hakları , sosyal sorumluluk , doğa bilinci , t-mba liderlik akademisi
Liderlik akademisi öğrencileri gerçekleştirdikleri etkinlikler ile kampüslerinde farkındalık yaratarak hem sokak hayvanlarına hem de barınaklara yardım eli uzattı.Hazırladıkları afiş ve pano çalışmaları ile günün anlamını vurgulayan öğrencilerimiz ilçelerinde bulunan barınak ve belediyeler ile iletişime geçerek ihtiyaç tespitinde bulundu. Başlattıkları kampanyalar ile barınakların ihtiyaçları doğrultusunda yardım malzemeleri ve mama toplayan öğrenciler barınakları ziyaret ederek hem hayvan dostlarıyla keyifli vakit geçirdi hem de elde ettikleri ürünleri bağışladılar.
Tasarladıkları afiş ve sloganlar ile farkındalık yaratan öğrencilerimiz sokak hayvanlarını da unutmadı. Su ve mama kaplarını sokakların belirli noktalarına bırakarak 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü'nde dostlarını yalnız bırakmadı.

   

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL