Haber ve Etkinlikler

LİSE ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKAN ADAYLARI MÜLAKAT SÜREÇLERİNİ TAMAMLADI! KIYASIYA REKABET BAŞLADI!

Doğa Kolejinin ulusal ve uluslararası projelerinin mimarı olan meclis başkan adayları Türkiye geneli tüm kampüslerde gerçekleşen mülakatlar ile belirlendi.

ETİKETLER : t-mba , öğrenci meclisleri , doğa liseleri , okul seçimleri , lise eğitimi , beden dili

Yoğun hazırlık süreci ardından, 2017- 2018 t-MBA Öğrenci Meclislerinde yer almak isteyen meclis başkan adayları hazırladıkları seçim vaatlerini mülakat komitesi ile paylaştı.

t-MBA derslerinde öğrendikleri teorik bilgileri Doğa Koleji Öğrenci Meclislerinde yaşayarak öğrenme fırsatı bulan öğrencilerimiz hazırladıkları sunum dosyaları ve özgeçmişleri ile mülakat süreçlerini başarıyla tamamladı. Kendilerini analiz eden öğrencilerimiz yaşadıkları yüz yüze mülakat sürecinde kendilerini doğru ifade etme, bedeb dilini doğru kullanma ve özgün düşünerek fark yaratmanın önemini bir kez daha anladı. Belirledikleri seçim vaatleri ile yaratıcılıklarını geliştiren öğrencilerimiz güven duygusu inşa etmeyi deneyimleyerek öğrendi. Türkiye geneli tüm kampüslerimizde mülakat komitesinin aday gösterdiği öğrencilerimiz şimdi propaganda sürecine hazırlanıyor. Sıra seçim vaatlerini öğrenci arkadaşları ile paylaşarak onların oyunu kazanabilmekte. Tüm adaylarımıza başarılar diliyoruz.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL