Haber ve Etkinlikler

ÖĞRENCİ MECLİSLERİNDEN SEVGİ DOLU ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI

Lise Öğrenci Meclisleri, en değerli varlıkları anneler için birbirinden renkli organizasyonlar gerçekleştirerek bu anlamlı günü coşku ile kutladı.

ETİKETLER : anneler günü , öğrenci meclisleri , lise , t-mba , anneler günü , sürpriz , akademik , kültürel , sosyal gelişim , doğa koleji lise eğitimi

Bir sene boyunca dev organizasyonlara imza atan Doğa Koleji Lise Öğrenci Meclisleri bu kez anneleri için çalıştı. Tüm kampüslerde birbirinden anlamlı etkinlikler ile meclis öğrencileri annelerine unutulmaz bir gün yaşattı. Kimi kampüste öğrencilerimiz erkenden okula gelerek annelerine kendi elleri ile kahvaltı hazırlayarak sürpriz yaptı, kimi kampüste öğrencilerimiz haftalar öncesinden hazırladıkları “Anneler Günü” temalı tiyatro, koro ve video sunumları ile annelerini duygulandırdı. Kusursuz organizasyonlarını unutulmaz kılmak için yeteneklerini de konuşturmayı ihmal etmediler. El emeği hazırladıkları kokulu taşlar, kolonya, çikolata paketleri ve cup kekleri annelerine sevgi ile ikram ettiler. Doğa’ya hayat veren annelerimiz evlatlarının gerçekleştirdikleri sürpriz karşısında büyük mutluluk yaşadı.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL