Haber ve Etkinlikler

SİNEMA SANATÇISI TÜRKAN ŞORAY DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE SİVAS KAMPÜSÜ’NE KONUK OLDU!

Türk Sineması'nın "Sultan" lakabıyla anılan ünlü ismi Türkan Şoray, Doğa Okulları Sivas Kampüsü t-MBA Meclis Öğrencileri'nin daveti ile öğrenci ve velilerle buluştu.

ETİKETLER : t-mba , öğrenci meclisleri , sivas kampüsü , türkan şoray , sultan , mustafa eken , dünya kadınlar günü , 8 mart

Okulun konferans salonunda "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Şoray, etkinliğe katılan bir konuğun sanatçıya, gerçekleştiremediği bir hayalinin olup olmadığını sorması üzerine, şunları söyledi:


"Mutlaka hepimizin hayalleri vardır. Benim de hala hayallerim var. Yıllardır en büyük hayalim yüksek okullar bitirmek, okumaktı. Sinema oyuncusu olduktan sonra bile hep o hayalimi yaşadım. Ne olursa olsun fırsat bulacağım, dışarıdan sınavlara girerim dedim ama o hayalimi gerçekleştiremedim. Allah bana onu nasip etmedi ama çok güzel bir şey nasip etti. İnsanlarla karşılıklı sevgi yaşamayı nasip etti. Hayattaki en büyük kazancım bu. Yapmak isteyip de yapamadığım çok şey var. Çok güzel piyano çalmak, lisan öğrenmek isterdim."


Etkinliğin sonunda Doğa Okulları Sivas Kampüsü Kurucu Temsilcisi Mustafa Eken, Şoray'a Sivas tarağı ve halısı ile dokuma çantasının olduğu çeşitli hediyeler verdi.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL