Haber ve Etkinlikler

SUSAM SOKAĞI'NIN KARAKTERLERİ DOĞA OKULU’NDA ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Birkaç jenerasyonun çocukluk anılarında önemli yer tutan efsane TV çocuk şovu Susam Sokağı, Doğa Okulu işbirliği ile Türkiye’de... Çocuklar, 28 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında, Edi, Büdü, Minik Kuş, Elmo, Kurabiye Canavarı, Kont, Kırpık, Abby, Rozita gibi son 40 yıla damgasını vurmuş kahramanlar ile buluştu.

ETİKETLER : susam sokağı , doğa koleji

Doğa Koleji’nin işbirliği ile TİM Maslak Show Center’da, sadece 10 gösteri ile sahne alacak olan Susam Sokağı, 40 yıllık tarihinde birçok ödül aldı. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi çocuk projelerinden birisi olan Susam Sokağı, bugüne kadar 140 ülkede 160 milyondan fazla izleyici ile buluştu. Yalnızca çocuklara değil, Susam Sokağı ile büyümüş birkaç jenerasyona da unutulmaz anlar yaşatan Susam Sokağı, Türkiye’de 1980’li yılların sonunda ve 1990’lı yılların başında TV’de yayınlanmış ve tüm çocukların ilgisini görmüştü. Çocuklar için eğitici ve öğretici içeriği ile eğitimci ve psikologların da yararlı bulduğu program, kukla karakterlerin yer aldığı bir mahalle ortamını yansıtıyordu.

Edi ve Büdü, gösteri öncesi Doğa Koleji’nde çocuklarla buluştular

28 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında Türkçe dublajlı olarak Maslak TİM Show Center' da sahne alacak olan Susam Sokağı Live Show ekibinden Edi ve Büdü,12 Kasım Pazartesi günü Doğa Koleji'nde çocuklarla bir araya geldi. Orijinal kostümleriyle çocukların karşısına çıkan Edi ve Büdü çocuklar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL