Haber ve Etkinlikler

t-MBA GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON SEMİNERLERİ BAŞLIYOR!

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji öğrencileri 2 Kasım – 4 Aralık tarihlerinde t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon Seminerleri'nde başarılı girişimciler ve iş insanları ile bir araya geliyor.

ETİKETLER : t-mba eğitimi , doğa anadolu lisesi , doğa lise eğitimi , girişimcilik , liderlik akademisi

Geleneksel olarak gerçekleşen t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon Seminerlerinde iş dünyasının profesyonelleri öğrencilerimizle bir araya gelerek girişimcilik hikâyelerini, bu yolculukta yaşadıkları tecrübeleri, girişimciliğin toplumsal / bireysel faydaları, girişimciliğin risklerini, başarı hikayelerini ve iş dünyasının diğer güncel konularını paylaşıyorlar. 2 Kasım – 4 Aralık  tarihleri arasında uzaktan bağlantı ile gerçekleşecek olan canlı seminerlerde Doğa Koleji İTÜ ETA Vakfı t-MBA öğrencileri Big Chefs Kurucusu Gamze Cizreli, Sera Grubu CFO’su Damla Nur Şener Akkaynak, ACCO Brands Genel Müdürü Onur Akçay, Kale Grubu Genel Müdür Yardımcısı Barış Orbay, Givin Kurucusu Sosyal Girişimci Başak Sucuka, Chakra E-Ticaret Direktörü Aykut Kaymaz, Akademisyen/Yazar Dr. Murad Kayacan  gibi iş dünyasının rol modelleri ile lise çağında tanışacaklar.  Üstün nitelikli bir ders özelliği taşıyan t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon Seminerleri ile öğrencilerimiz, kariyer yolculuklarında farkındalıklarını artıracaklar.
          

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji öğrencileri, t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon dersinde girişimcilikle ilgili edindikleri altyapıyı kampüslerine gelen iş insanlarından birebir dinleyerek güçlendiriyor. t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon Seminerleri kampüslerimizde birbirinden değerli konuklarımız ile girişimcilik şöleni şeklinde tamamlanacak.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL