Haber ve Etkinlikler

TEOG’DA BAŞARININ ANAHTARI: DOĞA OKULLARI

TEOG’la %100 Uyumlu Başarı! Doğa Okulları kapsamlı ve çok yönlü TEOG Hazırlık programıyla başarıyı şansa bırakmıyor.

ETİKETLER : teog , teog başarısı , teog şampiyonu , doğa okulları toeg başarısı , doğa koleji , teog 2015 sonuçları , teog programı

Ortaokulda uygulanan, öğrencilerin akademik gelişiminin yanı sıra kişisel gelişimlerini ortaya çıkaran SOES (Student Oriented Education System) ile eğitim gören Doğa Okulları öğrencileri; sınav kaygısı yaşamadan TEOG’a kendine güven duyarak giriyor, MEB’in belirlediği müfredatla %100 uyumlu sorularla sınava hazırlanarak TEOG’da başarı yakalıyor.


Benzersiz ve çok yönlü TEOG programımızla tanışmak için tıklayınız...

TEOG’a %100 Uyumlu İçerik

TEOG’a %100 uyumlu bir çalışma sistemi oluşturan Doğa Okulları’nın, yaprak testleri, deneme sınavları ve diğer tüm içerikleri tamamen TEOG’da çıkan sorular analiz edilerek Doğa Okulları öğretmenleri tarafından hazırlanıyor. Böylece gerçek sınavda öğrencilerimiz Doğa Okulları tarafından hazırlanan soruların aynısı ya da bir benzeri ile karşılaşıyor.  

 25 – 26 Kasımda Yapılan TEOG Sınavındaki Soruların Benzerleri;

Türkçe % 100 uyumlu sorular için tıklayınız...

Matematik  % 100 uyumlu sorular için tıklayınız...

Fen Bilimleri % 100 uyumlu sorular için tıklayınız...

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük % 100 uyumlu sorular için tıklayınız...

İngilizce % 100 uyumlu sorular için tıklayınız...

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi  % 100 uyumlu soruları görmek için tıklayınız...


TEOG’a hazırlık 5. sınıftan başlıyor!


TEOG için yapılan merkezi yazılı sınavlar test tekniğine sahip olmayı gerektiriyor. Doğa Okulları’nda öğrenciler 5. Sınıftan itibaren deneme sınavlarıyla soru çözme becerilerini geliştiriyor. 7. Sınıfta Cumartesi günleri yapılan TEOG’A hazırlık takviye kursları ile de bir taraftan okul yazılı notlarını yükselten öğrenciler, diğer taraftan da 8. sınıfta işlenecek TEOG sınav konularına da sağlam temel atıyor.


1.500 Saati Aşan TEOG Eğitimi

Öğrencilerimiz, Nisan ayı sonunda gerçekleştirilecek olan TEOG sınavına kadar toplam 1500 ders saatinden fazla TEOG dersi ile alarak, 30 binden fazla soru bulunan dokümanlarla sınava hazırlanıyorlar. 


TEOG’da 130 Öğrencimiz Soruların Tamamını Doğru Yanıtladı

Geçen yıl TEOG sınavlarında 130 Doğa Okulları öğrencisi soruların tamamını doğru cevapladı. 2014-2015 yılı sonuçlarına göre, Kasım ve Nisan ayında 6 branşta yapılan TEOG sınavında 4.801 öğrencinin 3.379’sı ise en az bir alanda bütün soruları doğru yanıtlayarak büyük bir başarı sergiledi.


Akademik Gelişime Anlık Takip Ediliyor

Klasik eğitim anlayışını gelişen teknoloji ile birleştiren Doğa Okulları e-doğa portalı ile öğrencilerin akademik gelişmelerini anlık olarak takip ediyor. Eğitim portalından öğrenciler ödev kitaplarındaki ve soru bankalarındaki soruların çözüm videolarına kolayca ulaşabiliyor. 


‘Asistanım’ Uygulamasıyla Akademik Başarı Çok Doğal


Doğa Okulları'nda her öğrencinin bir ‘asistanı’ bulunuyor. Asistan, konu ve kazanım eksiğini belirliyor ve buna göre her öğrenciye başarılı olması için özel yol haritası çıkarıyor. Asistanım uygulamasıyla öğrencilerin kazanım eksikliği sistemsel olarak tespit ediliyor ve öğrenciye, bu eksikliklere göre geri bildirimde bulunuluyor. 


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL