Haber ve Etkinlikler

TEOG’LA %100 UYUMLU BAŞARI!

SBS’den sonra TEOG’da da en başarılı okul olan Doğa Okulları, öğrencilerini Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği müfredata %100 uyumlu sorularla sınava hazırlıyor.

ETİKETLER : teog , uyumluluk , soes , sınav , teog başarısı , ortaokul müfredat , teog puanı

TEOG sınavında 6 branşta en çok doğru cevap veren öğrencisi olan Doğa Okulları başarısını, TEOG’da MEB’in belirlediği müfredatla %100 uyumlu sorularla öğrencilerini sınava hazırlayarak yakalıyor. 


2016 TEOG Başarısı için tıklayınız...


Ortaokulda uygulanan, öğrencilerin akademik gelişiminin yanı sıra kişisel gelişimlerini ortaya çıkaran, SOES (Student Oriented Education System) ile eğitim gören öğrenciler sınav kaygısı yaşamadan TEOG sınavına kendine güven duyarak giriyor. Kişiye özel eğitim TEOG’a %100 uyumlu bir çalışma sistemi oluşturmak ve rehberlik servisi ile sentezlenen çalışmalar başarıyı kaçınılmaz kılıyor. 


TEOG’a öğrencilerimizi hazırlamak için kullandığımız yaprak testler, TEOG Deneme Sınavları, Konu Tarama Testleri (KTT), Ödev ve Ders Kitapları, Soru Bankları sınava hazırlıkta farkımızı oluşturuyor. Bütün bu içerikler tamamen TEOG’da çıkan sorular analiz edilerek Doğa Okulları öğretmenleri tarafından hazırlanıyor. Nisan ayında yapılan ikinci TEOG sınavında öğrencilerimiz Doğa Okulları tarafından hazırlanan soruların aynısı ya da bir benzeri ile karşılaştı.

 27 – 28 Nisan'da Yapılan TEOG Sınavındaki Soruların Benzerleri;

Türkçe %100 uyumlu sorular için tıklayınız...

Matematik  %100 uyumlu sorular için tıklayınız...

Fen Bilimleri %100 uyumlu sorular için tıklayınız...

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük %100 uyumlu sorular için tıklayınız...

İngilizce %100 uyumlu sorular için tıklayınız...

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi  %100 uyumlu soruları görmek için tıklayınız...


*Erken kayıt avantajları ve özel okul başvuruları devam ederken Türkiye’nin en büyük k12 eğitim kurumu olan Doğa Okulları yeni eğitim-öğretim yılına hazır… Özel okullara kayıt sürecinde Doğa'yı tercih edecek olan veliler; erken kayıt formu ile Doğa Okulları'na ulaşabiliyor ve ayrıcalıklarla dolu bir eğitim sürecine dahil oluyorlar. Her yıl YGS, LYS ve TEOG gibi ortak sınavlarda yıllardır Türkiye’nin en başarılı okulu olan Doğa, özel okullar erken kolej kayıt döneminde öğrencilere sportif ve akademik başarılarına göre %100’e varan burs imkanı da sunuyor. Bu yıl uygulanmaya başlanan ve kolej kayıtlarında devlet tarafından verilen eğitim desteği de Doğa'da sizi bekliyor!

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL