Haber ve Etkinlikler

TUZLA KAMPÜSÜ t-MBA GİRİŞİMCİLİK SEMİNERLERİ KONUĞU ATAMAN ÖZBAY’DI

Türkiye'de ve dünyada birçok ilke imza atan işadamı Ataman Özbay "7 Yaşında Bindiğim Kamyonun Freni Patladı ve Hayata Yuvarlandım" kitabından da alıntılarla tecrübelerini öğrencilerimizle paylaştı.

ETİKETLER : t-mba semineri , ataman özbay , tuzla doğa , lise eğitimi , girişimcilik dersi , inovasyon dersi

Doğa Koleji Tuzla Kampüsü öğrencilerinin t-MBA Girişimcilik Seminerleri kapsamında ağırladığı konuğu Ataman Özbay öğrenciler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. Hayat ve iş dünyası ile ilgili engin deneyimlerini paylaşan Sayın Özbay, Doğa Koleji Tuzla Kampüsü Öğrenci Meclis başkanı Begüm Yıldırım'la da bir röportaj gerçekleştirdi.

Ataman Özbay, girişimcilikte cesaretin önemi, istikrar, sektörlere geniş bakış açısıyla bakabilme ve fırsatları kovalama gibi konularda öğrencilerimizi bilgilendirmenin yanı sıra kendi deneyimleri ve kişisel çıkarımları üzerinden öğrencilerimiz için çok faydalı bir sunum gerçekleştirdi. Öğrencilerimizin sorularını da yanıtlayan Özbay ‘’Avucumuzun içindeki kelebeği yaşatmakta, öldürmekte ‘’bizim’’ elimizdedir.’’ diyerek öğrencilerimize her şeyin kendi ellerinde olduğunu vurgulayarak sözlerine son verdi. 


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL