Haber ve Etkinlikler

USDLA BAŞKANI MARCI POWELL; “t-MBA ALTIN ÖDÜLÜ SONUNA KADAR HAK ETMİŞTİR.”

Geçtiğimiz Mayıs ayında t-MBA Dijital'i uzaktan eğitim alanında altın ödüle layık gören Amerika Birleşik Devletleri Uzaktan Eğitim Derneği (USDLA) bloğunda yayınladığı yazıda t-MBA Dijital'den övgüyle bahsetti.

ETİKETLER : t-mba dijital , usdla , uzaktan eğitim , United States Distance Learning Association , Elaine Shuck , John G. Flores , dijital eğitim

t-MBA Eğitim Modeli ve Doğa Okulları hakkında bilgi verdikten sonra t-MBA Dijital içeriğinden detaylı bir şekilde bahseden yazar, daha sonrasında USDLA Eski Başkanı Marci Powell’ın sözlerine yer vermiş. Marci Powell kazanılan ödülün sonuna kadar hak edilmiş bir ödül olduğundan ve t-MBA oyunlaştırılmış eğitim programının gençlere işletme temellerini öğretme konusunda ne kadar güçlü olduğundan bahsetmiş.

Yazının tamamını okumak için tıklayınız...

USDLA Kimdir?

Amerika Birleşik Devletleri Uzaktan Eğitim Derneği (USDLA)
, kar amacı gütmeyen uzaktan eğitimi uygulama ve geliştirmeyi teşvik eden hem uluslararası hem de Amerika eyaletlerinde faaliyet gösteren köklü bir eğitim derneğidir. Bu dernek 913 milyar dolarlık ABD eğitim pazarının %46’sına hizmet veriyor, 1987 yılında Boston, Massachusetts kuruldu ve günümüze kadar her yıl düzenlediği konferanslar, yarışmalar, çalıştaylar ve eğitimlerle sektöre destek veriyor. 20000 den fazla üyeye uluslararası alanda hizmet vermektedir. USDLA marka logosu uzaktan eğitim sektöründe faaliyet gösteren profesyonellere adanmış, dünya çapında kabul gören semboldür.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL