"AFET AFFETMEZ" SUNUMUYLA PROF. DR. MİKDAT KADIOĞLU BİZLERLE
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim
"AFET AFFETMEZ" SUNUMUYLA PROF. DR. MİKDAT KADIOĞLU BİZLERLE

10.05.2020 | Doğa Koleji

"AFET AFFETMEZ" SUNUMUYLA PROF. DR. MİKDAT KADIOĞLU BİZLERLE

İTÜ Meteroloji Mühendisi ve Afet Uzmanı Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, 11 Mayıs Pazartesi saat 17.00'de canlı yayında bizlerle!


İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji öğrencileri ve velileri farklı konularda düzenlenen canlı yayınlarla akademisyen, yazar ve iş insanlarıyla bir araya geliyor. 11 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşecek canlı yayın programımızda İTÜ Meteroloji Mühendisi ve Afet Uzmanı Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu ile, afetlerle ilgili temel kavramları, bir afet durumunda nasıl davranılacağını, afet yönetimi ile acil eylem ve tahliye planlarını konuşacağız.


Coğrafya Bölüm Başkanımız Osman Nuri Yakupoğlu moderatörlüğünde gerçekleşek canlı yayında Mikdat Kadıoğlu'nun "Afet Affetmez" başlıklı sunumu da yer alacak.  İzleyiciler, afetler konusunda bireyler arasında doğru bilinen yanlışları, bu yanlışların doğrularını ve afetlerin toplumsal etkileri hakkında bilgi sahibi olacak ve afet yönetimi konusunda farkındalık kazanacaklar.

11 Mayıs Pazartesi günü saat 17.00'de gerçekleşecek canlı yayın, Doğa Koleji YouTube, Facebook hesaplarından ve web sitemizden izlenebilecek.