Doğa'yla Birlikte...
NAZİLLİ KAMPÜSÜ

OKULUMUZ

Doğa Koleji eğitim kalitesi ve kendine özgü eğitim modelleriyle 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı'nda Nazilli’de öğrencileri ile buluştu. Nazilli Kampüsü zengin eğitim metaryalleriyle, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak öğrencilerine mutlu ve eğlenceli bir ortamda öğrenme imkanı tanıyor.

Nazilli Kampüsü, 3500 metrekare kapalı alanı içerisinde başta düşler atölyesi (üç boyutlu laboratuarı), ekoloji, drama, santranç, resim ve müzik sınıflarının yanında kapalı spor salonu, kütüphane, kantin, doğa store, idari ofisleri, çok amaçlı atölye, 834 öğrenci kapasiteli yemekhane ve 350 kişilik konferans salonunu barındırıyor. Nazilli Bilim Kampüsü anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise sınıflarına fiber interneti, interaktif eğitim felsefesi, android alt yapısı, sınıf önü info ekranları ve vestel akıllı tahtaları ile donatılmış 35 dersliği barındırıyor.

Doğuştan bireylerde var olan merak ve öğrenme yetisi akademik çalışmaların yanında deneysel çalışmalarla desteklendiği Doğa Koleji Kampüsleri öğrencilerin bilimsel düşünme süreçlerinin de gelişmesini sağlar. Böylece çocuklar analitik düşünme yetilerini ilerleterek sentez yapma yeterliliklerini artırır. Bilim konsepti pek çok alanda deneyim ortamı ve yaşantısı sunarken çocukları sınırlı dünyalarından, dar bakış açısından, yalın düşünmekten ve tek boyuta odaklanmaktan uzaklaştırır. Onları daha geniş yelpazede, esnek, geniş ve içinde bulunduğu dünyadaki sorunlara karşı daha duyarlı davranmay teşvik eder. Mevcut durumları koşulsuz ve şartsız bir şekilde kabul etmek yerine, sorgulamaya iter.

YABANCI DİL EĞİTİMİ

  • Anaokulu; İngilizce
  • İlkokul;  İngilizce Almanca
  • Ortaokul; İngilizce Almanca
  • Lise; İngilizce Almanca

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL