Doğa'yla Birlikte...
TOPKAPI KAMPÜSÜ

OKULUMUZ

Topkapı Kampüsü, 2010-2011 Eğitim - Öğretim Yılı'nda eğitim hayatına başladı İstanbul’un tarihi semtlerinden Topkapı’da bulunan Doğa Koleji, sadece öğrencilerin değil öğretmenlerin de tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak bir mimari yapıya sahip. Öğrencilerinin, Topkapı sur içinde tarihle iç içe olacağı Topkapı Kampüsü anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerinde eğitim veriyor.

Topkapı Kampüsü; 572 m2 ana bina, 270 m2 hamam alanı, 720 m2 bahçe alanı toplamda 1552 m2 üzerine yapılandırıldı. Akıllı tahta sistemleriyle donatılan 30 derslik ve 600 öğrencikapasitesiyle Topkapı Kampüsü, kapalı yüzme havuzu, tarım alanları, hayvan barınakları, tiyatro ve konferans salonu, spor salonlarıyla öğrencilerine her türlü sosyal, sanatsal ve sportif imkânı sunuyor. Topkapı Kampüsü titiz bir mimari çalışmayla şekillendiriliyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın en merkezi yerinde konumlandırılan Topkapı Kampüsü; eğitim binası içine katılan tarihi bir hamamı da restore ederek sanat atölyeleri, kütüphane, galeri ve sergi alanı olarak öğrencilerin kullanımına sunuyor. Topkapı Kampüsü, sunduğu tüm sosyal ve sportif olanaklarıyla öğrencilerinin tarihi surlar içinde eğitim görecekleri, kendilerini özgürce ifade edebilecekleri bir eğitim yuvası…

YABANCI DİL EĞİTİMİ

  • Anaokulu; İngilizce
  • İlkokul;  İngilizce Almanca ( 4.Sınıf )
  • Ortaokul; İngilizce Almanca

OKUL GALERİ

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL