Haber ve Etkinlikler

“BAŞARI DOĞASINDA VAR’’ DOSTLUK SATRANÇ TURNUVASI

Beykoz Doğa İlkokulu’nda 15.05.2014 Perşembe günü kampüslerimizden öğrencimizin katılımıyla satranç turnuvamızı gerçekleştirdik.

ETİKETLER : satranç , başarı , turnuva , Beyhan Somalı , Özlem Ülker Günal , dostluk , Başarı Doğasında Var , eğitim

Öğrencilerimizin akademik, bilişsel ve sosyal becerilerini geliştirmede satranç eğitiminin çok büyük önemi vardır. Bu eğitim yöntemiyle; Oyun yoluyla eğlenerek öğrenme gerçekleşir. Bunun farkındalığı ile öğrencilerimizin, sosyal gelişimlerini de desteklemek ve turnuva ortamlarında tecrübe kazanmalarını sağlamak için Beykoz Doğa İlkokulu’nda ‘’Başarı Doğasında Var’’ Dostluk Satranç Turnuvasını düzenledik.


Beykoz Doğa İlkokulu’nda 15.05.2014 Perşembe günü kampüslerimizden öğrencimizin katılımıyla satranç turnuvamızı gerçekleştirdik. Aldıkları satranç eğitimini sonunda yaptıkları satranç maçları ile hesaplama yeteneklerini geliştirdiler. Öğrencilerimizin yeni arkadaşlıklar edindiği ve birlikte turnuva heyecanını paylaştıkları etkinliğimiz öğrencimizin üstün performansları ile son buldu.


Turnuva sonunda öğrencilerimiz madalya ve katılım belgelerini Beykoz Doğa İlkokulu Müdürü Özlem Ülker Günal ve Satranç Bölüm Başkanımız Beyhan Somalı’nın elinden alarak kampüslerini onurlandırdılar. Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


‘’Başarı Doğasında Var’’ satranç turnuvası  sonuç listemiz:


1. Sınıf ...2. Sınıf...3. Sınıf...DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL