Haber ve Etkinlikler

“t-MBA LİDERLİK AKADEMİSİ” 10-12 KASIM TARİHLERİ ARASINDA “EĞİTİM KAMPI”NDA BULUŞUYOR!

Tüm Türkiye kampüslerimizin liderlik akademisi öğrencileri Antalya’da gerçekleşecek “Eğitim Kampı”nda bir araya gelerek alanında uzman eğitmen ve akademisyenlerden sertifikalı eğitim alacak.

ETİKETLER : öğrenci meclisi seçimleri , sanem hüner , t-mba , seçim , eğitim kampı , çetin yılmaz , liderlik eğitimi , inovasyon , girişimcilik eğitimi , lise eğitimi , proje yönetimi

Kıyasıya rekabetin yaşandığı seçimlerde büyük mücadele vererek liderlik akademisinde yer almayı hak kazanan 550 öğrencimiz eğitim kampında bir araya gelecek. Kıyasıya rekabetin yaşandığı seçimlerde büyük mücadele vererek liderlik akademisinde yer almayı hak kazanan 550 öğrencimiz eğitim kampında bir araya gelecek. Doğa Koleji Eğitimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Sanem Bülbül Hüner’in açılış konuşması ve “Değişen Liderlik Anlayışı” adlı kıymetli sunumu ile başlayacak olan kamp, duayen eğitmenlerin değerli paylaşımları ile devam edecek.

3 gün sürecek olan sertifikalı eğitim kampında öğrencilerimiz alanında uzman akademisyenlerden liderlik, girişimcilik, proje yönetimi, etik değerler, ekip yönetimi, network oluşturma, bütçe yönetimi ve yapay zeka üzerine eğitim alarak kampüslerine daha vizyoner ve donanımlı dönecekler. Aldıkları bu eğitim ışığında kampüslerine dönerek kendi projelerini yönetmeye başlayacaklar. Proje yönetme ve takip etme süreçlerini deneyimleyerek öğrenecek olan öğrencilerimiz Liderlik Akademisi Bölüm Başkanı Betül Erok Şengel ile bir araya gelerek bir sene boyunca gerçekleştirecekleri projeler üzerine fikir alışverişinde bulunacaklar.


Yoğun eğitim içerikleriyle donatılmış kamp süresince öğrencilerimiz eğitim saatleri dışında kendileri için hazırlanmış eğlence ve etkinliklere katılarak keyifli vakit geçirecekler.


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL