Haber ve Etkinlikler

ACIBADEM BİLİM OKULU MECLİSİ’NDEN YARDIMA MUHTAÇ KARDEŞLERİNE BÜYÜK DESTEK

Acıbadem Bilim Doğa Anadolu Lisesi Meclis Başkanlarınca düzenlenen yardım kampanyası yaşları 8-16 arasında olan yardıma muhtaç çocuklarla buluştu.

ETİKETLER : acıbadem bilim okulu , yardım , proje , sosyal sorumluluk , üsküdar kaymakamlığı , mustafa güler , öğrenci meclisi , t-mba

Üsküdar Kaymakamlığı'nın verdiği bilgiler doğrultusunda yardıma muhtaç ailelerle iletişime geçen Acıbadem Bilim Doğa Anadolu Lisesi Meclis Başkanları, eğitim hayatlarına maddi problemler nedeniyle devam edemeyen veya etmekte zorlanan minik kardeşlerine el uzattılar. Yaptıkları giyim ve kırtasiye yardımlarının yanı sıra, eğitimlerine katkı sağlamak için içerisinde eğitim programları olan iPAd’ler hediye ettiler.


Üsküdar Kaymakamı Sayın Musta GÜLER’in de teşrifi ile Acıbadem Bilim Doğa Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından toplanan hediyeler takdim edildi. Verilen hediyeler karşısında gözyaşlarını tutamayan çocuklar, duygu dolu anlat yaşattılar. Eğitime önem veren bir kurum olan Acıbadem Doğa'nın meclis öğrencileri, 2014- 2015 eğitim ve öğretim yılının karne döneminde de yaptıkları sosyal sorumluluk projesi ile ilçede ses getirdi.  Hatıralar da ise miniklerin o son bakışı kaldı…


Üsküdar Kaymakamı Sayın Mustafa GÜLER, yapılan bu anlamlı yardım nedeniyle Acıbadem Bilim Doğa Anadolu Lisesi meclis öğrencilerine teşekkür ederek, yaptıkları başarılı projeleri takdirle takip ettiğini dile getirdi. Yapılan yardımlar nedeniyle Yardım Evleri de Acıbadem Bilim Doğa Anadolu Lisesi Meclis Başkanları’na teşekkür belgesi takdim etti. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL