Haber ve Etkinlikler

ACIBADEM BİLİM VE ÇAMLICA KAMPÜSÜ G3 FORUM GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ’NDE GİRİŞİMCİLİĞE “NEDEN OLMASIN?” DEDİLER…

Girişimci adaylarına 90 mentörle aynı masada oturup konuşma imkanı sunan G3 Forum’un bu yılki teması “Neden Olmasın?” dı.

ETİKETLER : t-mba , öğrenci meclisleri , acibadem bilim , çamlıca kampüsü , forum , zirve , girişimcilik , G3

Türkiye’nin en önde gelen firmalarının CEO’larının ve girişimcilerinin katıldığı büyük G3 Forum Girişimcilik Zirvesi’nde Acıbadem Bilim ve Çamlıca Kampüsü’nün t-MBA Öğrencileri hazır bulundu. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, Acun Ilıcalı, Ali Sabancı, Hamdi Akın, Nevzat Aydın gibi Türkiye’nin en önemli iş adamlarının katıldığı organizasyonda, başarılı girişimcilerle sohbet eden t-MBA Öğrencileri hem girişimcilikle ilgili fikirlerini sundular, hem de aldıkları uluslararası eğitim olan t-MBA’den bahsettiler.


İngiltere Başkonsolosu Leigh Turner’ın organizasyon sonrası sohbet ettiği Acıbadem Bilim Kampüsü t-MBA Öğrencileri, yurt dışındaki girişimcilik ve Türkiye’deki girişimcilik üzerine kısa bir sohbet gerçekleştirdiler. Acıbadem ve Çamlıca Kampüsleri ile görüşen Ali Sabancı, öğrencilerin girişimcilik projelerini dinleyerek genç girişimcilere tavsiyelerde bulundu.


t-MBA Öğrencilerinin katılım sağladığı bu önemli platformda öğrenciler, katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılaştılar. Yuvarlak masa panelinde öğrencilerin fikirlerini alan girişimciler ve mentör iş adamları, t-MBA Öğrencilerini genç yaşlarına rağmen büyüklerine örnek olabilecek girişimcilik fikirlerinden dolayı tebrik ettiler. Katılımcılar tarafından yoğun ilgi gösterilen Acıbadem Bilim ve Çamlıca Kampüsü t-MBA Öğrencileri, iş dünyasının önemli isimleri ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL