Haber ve Etkinlikler

ÇAMLICA KAMPÜSÜ t-MBA GİRİŞİMCİLİK SEMİNERİNDE VOLVO CAR TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ SABRİ SÖZEN’I AĞIRLADI

Gelenekselleşen t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon seminerlerinin Çamlıca kampüsündeki konuğu Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Sabri Sözen oldu.

ETİKETLER : t-mba , girişimcilk , inovasyon , , lise eğitimi , lise eğitim sistemi , volvo var seminer , sabri sözen , t-mba eğitim modeli

t-MBA Eğitim Modeli kapsamında girişimcilik bilincini artırmak ve iş dünyasının önemli yöneticilerini öğrencilerimizi bir araya getirmek için düzenlenen t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon Seminerleri geleneksel olarak her yıl Kasım ve Aralık aylarında gerçekleşiyor. Çamlıca Kampüsü t-MBA öğrencilerinin konuğu Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Sabri Sözen’le verimli bir seminer gerçekleşti. Girşimcilik üzerine gerçekleşen söyleşide, Sayın Sözen pazarlama stratejileri üzerine bilgi paylaşımında bulundu. 


İlk kez bir lise organizasyonuna katıldığını dile getiren Sözen, bu seminere katılmasında en önemli etkenin öğrencilerin aktif olarak sorumluluk üstlenmesinden ileri geldiğini paylaştı. t-MBA Eğitim Modeli ile daha donanımlı olarak yetişen öğrencilerimizin azminden ve sorumluluk becerilerinden çok etkilendiğini dile getirdi. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL