Haber ve Etkinlikler

t- MBA ÖĞRENCİ MECLİSLERİ 18- 20 KASIM TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA’DA BİR ARAYA GELİYOR!

Tüm Türkiye kampüslerimizin Öğrenci Meclisleri, 18-20 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek “t-MBA Öğrenci Meclisleri Eğitim Kampı”nda bir araya geliyor!

ETİKETLER : öğrenci meclisi seçimleri , t-mba , seçim , eğitim kampı , çetin yılmaz , liderlik eğitimi , inovasyon , girişimcilik eğitimi , lise eğitimi , proje yönetimi

t-MBA Öğrenci Meclisleri ile öğrenciler liderlik özelliklerini lise çağında öğrenerek, iş dünyasına adını duyuran, donanımlı, yenilikçi önderler olarak yetişiyor. Geleceğin iş dünyası öğrencilerin girişimcilik, liderlik, organizasyon, finans ve ekip çalışmasında edindikleri deneyimlerin büyük kazanımı olduğunu işaret ediyor. t-MBA eğitim modeli ile öğrenciler derslerde edindikleri teorik bilgileri Öğrenci Meclisleri'nde deneyimleyerek öğreniyor.


Demokratik bir seçim süreci ile göreve gelen lise Öğrenci Meclisleri, alanında uzman akademisyenlerden liderlik, girişimcilik, proje yönetimi, etik değerler, ekip yönetimi, network oluşturma ve bütçe yönetimi gibi eğitimler alarak profesyonel meclis yönetimi gerçekleştiriyor. 

Antalya'da gerçekleşecek olan eğitim kampı programında Doğa Koleji üst yönetimi ile bir araya gelecek olan meclis öğrencileri, gerçekleştirecekleri vizyon toplantısı ardından “Liderlik Eğitimi” alarak geleceğin liderleri olma yolunda ilk adımı atacaklar. Üç gün sürecek olan sertifikalı “Eğitim Kampı”ndan öğrencilerimiz donanımlı bir şekilde kampüslerine dönecek ve projelerini gerçekleştirmeye başlayacaklar. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL