Doğa'yla Birlikte...
ELAZIĞ KAMPÜSÜ

OKULUMUZ

Elazığ’ın köklü eğitim kurumu Özel Harput Koleji’nin 2011 - 2012 eğitim ve öğretim yılında Doğa Kolejine katılmasıyla Elazığ’da başlayan değişim hareketi kısa zamanda bu güzel şehre başarıyı ve kaliteli eğitimi getirdi. Öğrencilerinin sosyal, sportif, kültürel ve psikolojik olarak doğru gelişimine katkı sağlayan Elazığ Kampüsü, Doğa bayrağını Elazığ’da başarıyla taşıyor.

Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise gruplarında eğitim veren Elazığ Kampüsü modern eğitim tekniklerini kullanarak bilim ufku geniş, katılımcı, özgüveni sağlam kültürel ve teknolojik birikimin egemen olmasını sağlayacak, aydın ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor. 20000 metrekare açık ve 6000 metrekare kapalı alan olarak yapılandırılan okulumuz, bağımsız bir anaokulu binasına sahip. Bağımsız görsel sanat atölyeleri, hayvanat bahçesi, kapalı spor salonu, açık spor alanları ve kuş evleriyle dikkat çeken Elazığ Kampüsü, sosyal ve kültürel projeleriyle de göz dolduruyor.

Elazığ’da Doğa Rüzgarı…

Kısa zamanda Elazığ’ın en gelişmiş akademik eğitim kompleksi niteliğine bürünen Elazığ Kampüsü, tüm Doğa Okulları'nda sunulan fiziksel, sosyal, kültürel ve sportif imkânları, çoklu zekayı temel alan "Doğa Konseptli Eğitim Modeli", uluslararası arenada şampiyonluklar kazanan bilim projeleri, doğa ve modern teknolojiyi birleştiren eğitim olanakları, uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi, duyarlılığı arttıran sosyal sorumluluk kampanyaları, Nobel ödüllü bilim insanı yetiştirme programı, liselerde uygulanan ve geleceğin liderlerini yetiştiren "t-MBA" eğitim programı, çağdaş ve modern tekniklerle verilen çok yönlü okul öncesi eğitimi, başarılı bir hayatın kapılarını açan LGS programı, sanat, spor ve eğitim başarılarıyla Elazığ’da eğitime "Altın Çağı"nı yaşatıyor.
 

YABANCI DİL EĞİTİMİ

  • Anaokulu; İngilizce
  • İlkokul;  İngilizce Almanca (4.Sınıf)
  • Ortaokul; İngilizce Almanca
  • Lise; İngilizce, Almanca

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL