Haber ve Etkinlikler

t-MBA DIGITAL YOUTH SUMMIT 2018 CEVİZLİBAĞ KAMPÜSÜNDE DEVAM EDİYOR

Dijital gelecekte yeni insan kodu, iş dünyasının yeni şifreleri ve uzay konusunun masaya yatırılacağı t-MBA Digital Youth Summit 2018’in ikinci ayağı, 20 Aralık Perşembe günü Cevizlibağ kampüsünde sektörün öncü isimlerinin değerlendirmeleriyle devam ediyor.

ETİKETLER : t-mba , lise eğitimi , MBA , proje modelli eğitim , digital youth summit , hakan inanır , anıl çekiç , burçin girit , burçak ünsal , onat karacalı , fuat sami

Dijitalleşme ile bilgiye ulaşmanın 7 gün 24 saat sınırsız bir şekilde gerçekleşebildiği günümüzde ekonomik, politik, kültürel ve özel hayatlarımız yeniden şekilleniyor. Dijital dünyanın hayatımızdaki geleceğe dair yansımaları iş hayatından başlayıp gündelik hayatımıza kadar uzanıyor.


Bu yıl ilki düzenlenen t-MBA Digital Youth Summit 2018’in birinci ayağı 13 Aralık’ta Doğa Koleji Ataşehir 3 Kampüsünde gerçekleşti. Bu güncel ve başarılı etkinliğin ikinci ayağı  20 Aralık Perşembe günü Doğa Koleji Cevizlibağ Kampüsünde gerçekleşecek. Nesnelerin interneti, giyilebilir teknolojiler gibi kavramların tartışıldığı günümüzde yapay zekâ artık bilim kurgu ifadesi olmaktan uzaklaşıyor. Çok yakın bir tarihte insansız hava aracı InSight’ın Mars yüzeyine iniş yapması ve yeraltı yapısı ile ilgili bilgiler toplayıp dünyaya iletecek olması gündemimize büyük bir önemle yerleşti. Dijital dünyaya ilişkin gelişmelerin hızla gerçekleştiği şu günlerde Doğa Koleji öğrencileri t-MBA Digital Youth Summit 2018 etkinliği ile geleceğin insanına, iş hayatına ve uzayda yaşama ilişkin güncel bilgileri konunun uzmanlarından dinleyecek.

Cevizlibağ kampüsünde gerçekleşecek ikinci buluşmanın konukları Doğa Koleji Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Direktörü Hakan İnanır, Bir Fikrin mi Var? TV Show Yapımcısı LabX Melek Yatırımcı Ağının Sahibi Fuat Sami, Avukat Burçak Ünsal, Hacettepe Bilgisayar Mühendisliği Danışma Kurulu Üyesi ve Oracle Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Makbule Shkalla Tuncerli, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Ahmet Onur Durahim ve Öğretim Görevlisi Atlıhan Onat Karacalı olacak.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL